2018 Farmasi Haziran Katalogu Yayınlandı!

Her ay heyecanla beklediğimiz Farmasi Haziran katalogu yayınlandı! Kişisel tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz, bünyesinde birbirinden farklı ürünler barındıran Farmasi Haziran Katalogunda birbirinden avantajlı ürünler ile dikkat çekiyor. Birlikte Farmasi Haziran Katalogunda göze çarpan ürünleri inceleyelim!

Haziran Katalogunda Öne Çıkan Farmasi Ürünleri

Bahar ve yaz ayları gelince terlemek kaçınılmaz oluyor.. Hatta kimi zaman bu durum korkulu rüyamız haline geliyor. Koltuk altı terlemesini doğal bir şekilde dengeleyen ve en önemlisi temiz içerikli bir roll-on bulmak ise çok zor! Özellikle içeriside alkol, paraben ve en tehlikeli madde olan alüminyum bulunan roll-on lar göğüs kanserine yol açar! Farmasi Çay ağacı roll-on içerisinde alüminyum,paraben, sls buludurmayan temiz içeriği ile ter kokusunu önler! Cilt bakımımızda, saç bakımımızda kullandığımız çay ağacı yağını şimdide roll-on olarak kullanacağız!
Farmasi çay ağacı roll-on terlemeyi önleyen ve koku oluşumunu engelleyen teknolojisini zararlı bileşenlerden değil çay ağacı yağının gücünden alır! Çay ağacı yağı antiseptik özelliği ile bakteri oluşunu engeller, koku oluşumuna izin vermez. Farmasi Haziran katalogunda çay ağacı roll-on indirimde!
Diğer bir öne çıkan ürün ise Haziran kataloğunda set halinde satın alabileceğiniz sabunlar! Çay ağacı özlü sabun, aysefa yağı özlü sabun, İnci tozu sabunu, hamam bıttım sabunu ve daha birçok Farmasi sabunu Haziran Katalogunda indirimde! Harika bir duş deneyimi yaşamak için mutlaka bu ay sabunlara şans verin.

Online Alışveriş Keyfi Farmasi’de

Gelin bu ay bir değişiklik yapın ve kendinizi şımartın. Mağazada saatlerce sıra beklemeden dakikalar içinde alışverişinizi yapın. Farmasi Haziran Katalogunu detaylıca incelemek için ve online alışveriş için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Haziran katalogunda öne çıkan ürünleri inceleyerek alışverişinizi online olarak yapabilirsiniz. Ayrıca sitemizden ürünler hakkında daha detaylı bilgi alarak kedinize en uygun ürünü bulabilirsiniz.
Farmasi fiyat performans anlamında yüksek kalitede, temiz içerikli ürünleri sizlerle buluşturan yerli bir markadır. Farmasi ürünleri helal sertifikalıdır ve içerisinde zararlı içerikler barındırmaz. Paraben, alkol, sls ve türevleri bulunan ürünleri kullanmaktan sıkıldıysanız Farmasi markası temiz içerikleri ile sizi bekliyor.