2018 Yılında En Çok Satılan Farmasi Bakım Ürünleri!

2018 Yılında En Çok Satılan Farmasi Bakım Ürünleri

Farmasi ürünleri popülerliğini günden güne artırıyor. Fakat bazı Farmasi ürünleri var ki asla vazgeçilemiyor! Kullanılanlar tarafından sürekli satın alınıyor ve çevresine tavsiye ediliyor. Yazımızda 2018 yılında en çok satılan Farmasi bakım ürünlerinden ve özelliklerinden bahsettik. Sizde Farmaside hangi bakım ürününü tercih edeceğinizi bilmiyorsanız mutlaka yazımızın devamını okumalısınız.

 Farmasi Aynısefa Serisi

Kuru, egzamatik, pul pul dökülen ve kaşıntı sorunu yaşayan ciltlerin kurtarıcısı aynısefa çiçeğinin özünden elde edilerek yaratılmış aynısefa serisinin içerisinde hem cilt bakımınızı hem saç bakımınızı hem de vücut bakımımızı tamamlaya bileceğiniz harika ürünler bulunmaktadır. Aynısafa balsamı seri içerisindeki en yoğun nemlendirme performansına sahip üründür. Hem cildinize hem vücudumuzun en kuru bölgelerine kullanabilirsiniz. Aynısefa yağlı tonik, yüz temizleme jeli ve yüz kremi de kuru ciltlere hitap eden özel ürünlerdir. Ayrıca aynısafa ayağını hem makyaj malzemelerinize damlatarak kullanabilirsiniz. Hem de cilt serumu gibi uygulayabilirsiniz.

 Dr Cevdet Tuna Çay Ağacı Yağı Serisi

Çay ağacı yağının mucizevi etkisini artık hepimiz biliyoruz. Uygulanan bölgedeki bakterileri öldürmesi yeni bakteri oluşumunu önlemesi aktif sivilceleri söndürmesi gibi birçok özelliği ile Farmasi Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı serisi 2018 yılında en çok satan cilt bakım ürünlerinin başında yer alıyor. Farmasi çay ağacı sos serum en çok satılan cilt bakım ürünlerinden. Aktif sivilcenin üzerinde uyguladığınızda sivilcenin şişliğini kaşıntısını ve acısını alarak birkaç gün içinde kurmasına yardımcı olacaktır. Çay ağacı serisi içerisinde çay ağacı yağı özlü arındırıcı şampuan da bulunmaktadır. Özellikle yağlı ciltlere yağlı saç derisine sahip olanların oldukça memnun kalacağı arındırıcı şampuan ile sizde kepeklenme sorununu, yağlanma sorununu kontrol altına alabilirsiniz.

 Aktif Karbon Serisi

Siyah nokta oluşumundan şikayet edenlerin gözdesi olacak aktif karbon serisinin içerisinde siyah maske, aktif karbon özlü kömür serum, aktif karbon peeling ve tonik bulunmaktadır. Tüm cilt bakım serisini bir arada kullandığınızda siyah noktalara elveda diyebilirsiniz. Özellikle tonik sıkılaştırıcı özellikle olduğundan dolayı geniş gözeneklere sahipseniz mutlaka kullanmanız gereken temel ürünlerden biridir. Aktif karbon peeling ise cilt üzerinde bulunan pürüzleri yok ederek cildinizi daha berrak ve canlı gösterir.
Tüm Farmasi ürünlerini online olarak güvenle farmasikatalogu.com sayfasından satın alabilirsiniz.