Ahşap Parke ve Mobilya Temizliği İçin Öneriler

 

Ahşap dekorasyonda kullanılan ve birçoğumuzun hoşuna giden olmazsa olmaz temel materyallerden biridir. Özellikle ahşap kullanımında dikkat edilmesi gereken en temel nokta ahşabın parlaklığını ve yüzeyinin pürüzsüzlüğünü koruması için kullanılan temizlik ve bakım ürünleridir. Ahşap yüzeylere özel kullanılan temizlik ve bakım ürünlerinin aksine diğer leke giderici ve ahşapların hassasiyetini bozucu ürünler kullandığından dolayı ahşaplar uzun ömürlü olmaz ve zamanla aşınarak yıpranır..

Eğer siz de evinizdeki tüm ahşap mobilyalarınızı ve ahşap parkelerinizi ilk günkü gibi temiz ve parlak olarak korumak istiyor iseniz o halde ahşaplara uygun bir temizleme ürünü ile temizlik ve bakım yapmanızı öneriyoruz! Farmasi %100 Türk markası olarak Mr Wipes Bio Home serisinin içerisinde birbirinden farklı ev temizlik ve bakım ürünlerini bulundurur.

Bu ürünlerden biri de Farmasi Mr Wipes konsantre ahşap temizleyicidir. Farmasi Mr Wipes Bio Home konsantre ahşap temizleyici kalıcı kokusu ile uzun süre etkilidir ve evinizin mis gibi kokmasına yardımcı olur. Her türlü parke ve ahşap yüzeylerin temizliği için uygun olan Mr Wipes Bio Home konsantre ahşap temizleyiciyi uzun süre kullanabilirsiniz.

Konsantre formülde olduğundan dolayı bir kapağı suda çözünerek daha fazla kullanmanıza imkan sağlar. Özellikle toz tutmasını geciktiren ve ahşapların yüzeyini daha parlak hale getiren mis kokulu ahşap temizleyicinin içerisinde zararlı bileşenler bulunmaması da ayrı bir artıdır.

Farmasi Mr Wipes Bio Home serisi cilt ve doğa dostudur. Asla kalıntı bırakmaz. Konsantre formülde olduğu için uzun süre gider. Doğada çözünür ve doğal yağlar içerir. Sizde ahşap ve parkelerinizin temizliği parlaklığı için Farmasi Mr Wipes Bio Home konsantre ahşap temizleyiciyi mutlaka denemelisiniz!

Farmasi Mister Wipes konsantre ahşap temizleyici 1000 mil 9700447

Farmasi ürünlerinin online ve güvenli bir şekilde sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.