Akmayan, Bulaşmayan, Yapışmayan Parlatıcı Önerileri

Dolgun ve bakım dudaklar bir kadınI her daim Daha çekici ve zarif gösterir.. sizde dudaklarınızda mat renklerdense daha parlak renkleri taşımak istiyorsanız O halde Farmasi’nin yeni çıkardığı High Shine dudak parlatıcı serisine mutlaka göz atmalısınız!

Bildiğiniz gibi kadınların parlatıcılarda yaşadığı en büyük problem saçlarına yapışması, dudaklarının gün içerisinde yapış yapış olması ve parlatıcının yavaş yavaş dudak kenarlarından akarak rahatsız etmesidir..

Fakat Farmasi tüm bu sorunların çözümünü buldu! Farmasi High Shine dudak parlatıcısı serisini üretti!

Dudaklarınızda ışıl ışıl parlak ve çekici renkleri çok daha rahat taşıyabilmeniz adına birbirinden farklı renk tonları ile şimdi sizlerle! 6 ton saçını ile dudaklarınızda ekstra parlaklık yaratan Farmasi High Shine dudak parlatıcı serisinin içerisinde göz alıcı kırmızı tonlarından vişne tonlarına, pembe ve gül kurusu tonlarından daha nötr yani çıplak dudak rengine yakın tonlara varana kadar aradığınız tüm parlatıcı renklerini bulabilirsiniz!

Yoğun renk içeriği sayesinde tıpkı bir ruj gibi uyguladığınızda dudağınızı kaplar, konsantre formülü sayesinde yapış yapış his bırakmaz ve aynı zamanda dudaklarınızın çerçevesinden aşağı doğru akmaz!

Pürüzsüz kapatıcılık sağladığı için ekstra olarak üzerine veya altına ruj kullanmanıza gerek kalmaz! Yumuşak ve parlak bitişe sahiptir. Dudaklarınızı asla birbirine yapıştırmaz, yapışkanlık hissi yaratmadığından dolayı kolayca ve zevkle kullanabilirsiniz. Özel formülüyle dudaklarınızda muhteşem parlak ve ıslak bir görünüm yaratır. Esnek aplikatörü sayesinde kolayca uygulanır. Sizde Farmasi Ahigh Shine dudak parlatıcısı serisinin kullanarak 90’lı yıllardan beri özlediğiniz parlak dudakları yaratmak için bu trendi takip edebilirsiniz!

Islak görünümlü dudaklarını şimdi tam zamanı!

Farmasi ürünlerini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.