Allık Nasıl Seçilir? Farmasi Tender Blush On Allık Çeşitleri

Allık bir makyajın en can alıcı noktalarından biridir. Çünkü eğer yoğun stres altındaysanız, solgunsanız, hastaysanız, bir gün uyumadıysanız veya yorgun görünüyorsanız bunu ortadan kaldıracak en güçlü makyaj silahlarından biri şüphesiz allıklardır!
Allık kullanmanın oldukça basit püf noktaları vardır. Eğer siz de bu püf noktalarını dikkate alarak allık renkleri tercih ederseniz sonuç çok daha profesyonel olacaktır. Bazı kadınlar allık kullanmaktan şiddetle kaçınır ve hatta korkar. Bunun sebebi allık tonlarını yanlış seçmeleridir.. Ciltlerine uygun kendilerine yakışacak allığı henüz bulamamış olmalarıdır. Allığın rengini tercih ederken hem cilt alt tonuna dikkat etmelisiniz hem de günlük yaptığınız makyaja uyum sağlayacak bir ton seçmelisiniz.
Yazımızda tüm detayları değindik keyifli okumalar;

Farmasi Tender blush on allık serisinde hem ışıltılı, hem mat tonları bir arada bulabilirsiniz. Ayrıca birbirinden farklı renk tonları ile tüm ten renklerine hitap eden tüm makyajlarla uyum sağlayan birçok allık rengini de Farmasi Tender blush on allık serisinde bulabilirsiniz!

Özellikle hafif ten makyajlarına giden, buğday esmer tenlere çok yakışan allık rengi olarak şeftali tonlarını öneriyoruz! Şeftali tonları hem kendi yanağınızın doğal kızarıklığı gibi duracak hem de günlük makyajlar ile muhteşem uyum sağlayacaktır. Özellikle Buğday ve esmerlerde şeftali tonlar hafif bronz bir görünüm yarattığından dolayı sizi olduğunuzdan daha canlı gösterecektir.

Sarışınlar ise uçuk pembe, toz pembe ve fuşya tonlarındaki allıklara şans verebilirler. Sarışınlar, beyaz tenler ile bütünleşen bebeksi pembelikteki allıkları harika taşıyacakladır. Eğer ten makyajınız ağır ve iddialı ise o halde allığınızı hafif tutmanızda fayda var. Sizin çok daha hafif, gül kurusu tonlarında yanaklarınızı kırmızı göstermeyecek bir allık rengine ihtiyacınız var. Farmasi’ye yeni eklenen tonlar arasında kiremitimsi ve nötr tonlara sahip gül Kurusu tonlarındaki allıklar da bulunuyor. Sizde bu aldıkları gece makyajları ile kullanarak hafif bir görüntü yakalayabilir ama yine de allığın verdiği o muhteşem canlılığı yakalayabilirsiniz.

Farmasi Tender blush on allık serisine sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.