Altın Maske Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bilinen en eski güzellik yöntemlerinden biri değerli bir maden olan altının cilt bakımında kullanılmasıdır. Hatta güzellik idollerinden biri olan Kleopatra’nın bile altın ile cildine bakım yaptığı biliniyor. Siz de bu değerli madeni cilt bakımızda kullanmak ister misiniz? Cildinizi şımartmaya ne dersiniz?

Şimdi Dr Cevdet Tuna altın maske yardımı ile siz de ev konforunda spa keyfi yaşayabilir kendinizi şımartıabilirsiniz!
Dr Cevdet Tuna altın maske ile lüks bakım sizi bekliyor. İçerdiği Acai Kompleksi sayesinde cildi besleyen nemlendiren ve yatıştıran bir maskedir. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Cildin nem bariyerini korunmasını destekler. Cildin daha yumuşak ipeksi bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

İçindeki altın yansımaları sayesinde mat cildin nemlendirerek ekstra olarak parlamasına ve daha aydınlık görünmesine yardımcı olur. Cilt lekelerinin görünümünü açarak cildin daha berrak görünmesini sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur. Özellikle kuru ciltler, mat ciltler donuk ciltler kullandığında birkaç kullanım sonrası ciltlerinde ki ışıltıyı fark edeceklerdir!
Dr Cevdet Tuna altın maske içerisinde çok değerli bir kalsiyum kaynağı olan acai üzümü barındırır! Acai üzümü sütten bile daha fazla kalsiyum barındırmaktadır. Cilt için antioksidan etkiye sahip acai üzümü böğürtlenden daha fazla antioksidan içermektedir.

Eğer siz de cildinizi vitamin ve minerallere doyurmak istiyorsanız aynı zamanda cildinizi besleyip nem dengesini sağlarken cildinizin berrak ve aydınlık bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız Dr Cevdet Tuna altın maskeyi deneyebilirsiniz!
Dr Cevdet Tuna altın maske aynı zamanda soyulan bir maske olduğundan dolayı cildinizdeki pütürlere pürüzleri ve siyah noktaları da söküp alacaktır. Düzenli kullanımda siyah nokta oluşumunu minimuma indirir. gözenek görünümünü hafifletir ve geniş gözeneklerin küçülmesine yardımcı olur.

Sizde Farmasi ürünlerini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.