Babanız, Eşiniz veya Kardeşiniz İçin Farmasi Erkek Bakım Ürünleri!

Babanız, Eşiniz veya Kardeşiniz İçin Farmasi Erkek Bakım Ürünleri

Farmasinin ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Ürün skalasında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz birçok ürünü bulabilirsiniz. Erkek bakım ürünleri de buna dahil! Farmasi erkek bakım ürünlerinde özel kokular ile ürettiği temiz içerikli kremleri, duş jellerini, tıraş sonrası losyonları sizlerle buluşturuyor. Farmasi’de babanız, eşiniz veya kardeşiniz için birbirinden farklı erkek bakım ürünlerini bulabilirsiniz. İşte bu ürünlerden bazıları;

Farmasi Man Bakım Ürünleri

  • Farmasi Men Sakal ve Bıyık Yağı

Erkeklerin sakallarına ve bıyıklarına ne kadar özen gösterdiğini hepimiz biliyoruz. Sakal ve bıyık yağı olarak özel olarak üretilmiş Farmasi Men serisindeki bu yağ özellikle sakal bakımına düşkün erkeklerin gözdesi. Her gün Sakal ve bıyıklarınıza uygulayarak kullanabilirsiniz.

  • Farmasi Men Göz Çevresi Bakım Kremi

Erkeklere özel olarak geliştirilmiş, ince ve hafif yapılı formülü ile Farmasi Man göz çevresi bakım kremi göz çevresini aydınlatmayı, dinlendirmeyi ve nem vermeyi vaat ediyor.

  • Farmasi Man Yatıştırıcı Tıraş Jeli

Tıraş bıçağının verdiği gerginlikten ve kızarıklıktan kurtulmak için Farmasi Men yatıştırıcı tıraş jelini kullanabilirsiniz.

  • Farmasi Men 2’si 1 Arada Tıraş Sonrası Balsam ve Nemlendirici

Hem traş sonrasında cildinizi dinlendirmek, nemlendirmek ,kızarıklığını hassasiyetini almak için hem de nemlendirici olarak kullanabileceğiniz pratik bir üründür.

  • Farmasi Man Roll-On

İçeriğinde alüminyum bulunmayan, temiz içeriği sayesinde koltuk altına güvenle uygulayabileceğiniz Farmasi Man roll-on ferah Kokusu ile sizi gün boyu taze hissettirir ter kokusunu önler.

  • En Popüler Farmasi Erkek Parfümleri
  • Farmasi Quattro Vento, Farmasi Quattro Aria odunsu aromatik ve romantik kokuları ile Farmasinin en çok tercih edilen erkek parfümleri’nin başında gelmektedir.
  • Farmasi Shooters Men Erkek parfümü

Odunsu ve aromatik kokuları sahip olan Shooters Man erkek parfümü deo Roll-on ile takım halinde satılmaktadır. Üst notalarda yer alan sulu portakal limon siyah erik Hindistan cevizi taze greyfurtun kokusu yerini lavantanın eşsiz duygusuna bırakırken orta notalarda  misk vanilya beyaz odun ve lezzetli Tonka fasulyesi barındırıyor.
Sizde hem kendi ihtiyaçlarınızı hem de erkek arkadaşınızın, babanız veya kardeşinizin kişisel bakım ihtiyaçları için Farmasi’yi tercih edebilirsiniz Farmasi ürünlerini online olarak güvenle farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilirsiniz.