BB Krem Nasıl Seçilir? Farmasi BB Krem Çeşitleri

Günlük olarak ten makyajınızda ağır fondötenler kullanmaktan kaçınıyorsanız ve teninizin gözüktüğü hafif bir ten makyajı yapmaktan hoşlanıyorsanız O halde BB kremler en büyük yardımcınız! Günümüzde BB kremler oldukça sık kullanılıyor.. Çünkü gerek okula, gerek işe giderken BB Krem kullanıldığında bu tarz ürünler ciltte ağırlık ve fazlalık yapmıyor, cildi yormuyor ve günün akşamında kolayca ciltten arındırılır. Peki ama cildinize en uygun BB krem nasıl seçilir?

Cilt alt tonuna göre ve cilt tipinize uygun doğru BB kreme nasıl karar verilir? Detaylar yazımızda keyifli okumalar;
BB krem seçerken ilk olarak cilt tipinizi tespit ederek işe başlayın. Cildiniz karma veya yağlı mı yoksa tamamen kuruya dönük mü? Ve sizin bir BB kremden beklentiniz nedir?

Cildinizi sağlıklı, ışıl ışıl göstermesi mi yoksa hafif bir kapatıcılık vererek aksine cildinizi hafifçe matlaştırması mı?
Eğer ihtiyacınız olan şey İlk seçenek ise, yani cildinizi hafif bir şekilde kapatarak ışıltılı ve parlak bir görünüm yaratmak ise o halde Farmasi BB kreme şans verebilirsiniz! Farmasi BB kremin içerisinde zararlı bileşenler bulunmadığı gibi aynı zamanda mineral kompleksi ile cildinizi besler! Farmasi BB kremin içerisinde makademya yağı, B3 vitamini, yulaf ekstresi, Argan yağı, İpek proteini, güneş koruması 15 ve kolajen bulunur. Böylece cildiniz gün içerisinde sağlıkla ışıldarken aynı zamanda cildinize zararlı hiçbir şey uygulamamış olursunuz.

Eğer aradığınız şey 2. seçenek yani cildinizi hafifçe matlaştırıcak ve gözenek görünümünü minimuma indirilecek bir BB krem ise o halde Farmasi çay ağacı yağı özlü BB kremi deneyebilirsiniz. Farmasi çay ağacı özlü BB Krem özellikle yağlı ciltlerin hoşuna gidecek formdadır. bildiğiniz gibi çay ağacı yağlı ciltlerin cilt bakımında kullanması gereken en temel içeriklerden biridir..

çay ağacı yağı yağlı ciltteki sebumu dengelerken yağlanmayı da kontrol altına alır ve fazla parlamayı önler. Farmasi çay ağacı yağı özlü BB Krem gün içerisinde yağlanma sorununu ortadan kaldıracaktır. Aynı zamanda gözenek görünümünü de hafifletecektir.

Siz de temiz içerikli BB kremler arıyorsanız uygun fiyata edinmek için sayfamızı tercih edebilirsiniz. Tüm Farmasi ürünlerini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.