Farmasi Lipliner Dudak Kalemleri ( Yeni Formül )

Dudak makyajınızın daha profesyonel, pürüzsüz ve kusursuz gözükmesi için dudak kalemi kullanmanız çok önemlidir. Rujunuza yakın tonlarda uygulayacağınız bir dudak kalemiyle dudaklarınıza çerçevelediğiniz zaman hem dudaklarınız daha dolgun görünecektir, hem de ortaya daha profesyonel özenilmiş ve temiz bir görüntü çıkacaktır.

Yumuşak dokulu Farmasi dudak kalemleri ile aradığınız tüm tonları bulabilirsiniz. Rujunuza uygun her tonu bulabileceğiniz Farmasi lipliner dudak kalemi serisi ekstra yumuşak formülüyle şimdi sizlerle!

Yoğun renkleri, suya dayanıklı formülü, tek sürüşte Kkeskin çizgiler.. Aradığınız ne varsa Farmasi lipliner dudak kalemlerinde mevcut! Rujun rengine uygun dilerseniz kahve tonlarını, dilerseniz mor tonlarını, dilerseniz kırmızı tonlarını rahatlıkla bulabileceğiniz bir seridir. Yoğun renk pigmentine sahiptir. Suya dayanıklı özel formülü sayesinde ekstra kalıcıdır.

Dudak makyajınızın daha uzun süre dayanmasını istiyorsanız tek başına ruj gibi de uygulayabilirsiniz. Yumuşak dokusu ve tek sürüşte keskin çizgiler yaratan etkisi ile mükemmel dudak makyajının sırrı Farmasi lipliner dudak kalemlerinde gizli!

Farmasi ürünleribi Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden online ve güvenli bir şekilde ev konforunda satın alabilirsiniz. Ayrıca sayfa üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurduğunuzda Farmasi’ye ücretsiz üye olabileceksiniz.

Farmasi lipliner dudak kalemleri 227 numara 9700750

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.