Çiçeksi Kokulara Sahip Farmasi Kadın Parfümleri

Kadınların parfümde en sevdiği notalardan biri şüphesiz çiçek kokuları! Kendinizi tüm gün temiz taze ferah hissetmek için çiçeksi kokulara sahip Farmasi kadın parfümlerini tercih edebilirsiniz. Farmasi %100 Türk markası olarak yoluna devam eder, aynı zamanda uygun fiyat segmentinde yer alır. Öyle ki birçok ünlü pahalı parfüme muadil parfümleri vardır. Ama çok daha uygun fiyatlara sizinle buluşturur.
Farmasi kadın parfümlerin içerisinde çiçekli notalara sahip, günlük kullanabileceğiniz ve her yaşa hitap eden birbirinden farklı parfümler bulunuyor. İşte o parfümlerden bazıları;

Farmasi Coctail parfüm aşkı teninde hissetmek isteyen kadınlara özel olarak üretildi. Çiçeksi kokulara sahip Coctail parfümün;
Üst noktasında şeftali, mandalina, frezya
Kalp notasında Menekşe, beyaz çiçekler ve Gül
Dip notasında Amber Sandal ağacı misk, vanilya bulunuyor.

Şişesi oldukça zarif olan Farmasi Coctail parfümün üst noktasında yer alan şeftali parfümü hafif meyveli bir koku yapsa da alt notalarda bulunan Amber, Sandal ağacı, beyaz çiçekler ve Gül parfümü oldukça çiçeksi ve hafif kılıyor.

Farmasinin en tercih edilen kokularından biri de Farmasi goya parfüm! Tenindeki gün Işığı kadar hafif olan Farmasi Goya parfüm hem çiçeksi, hem de meyveli notalaaı sahip bir parfümdür. Her yaş grubuna hitap edecek Joker bir üründür. Farmasi goya parfümün içerisinde çarkıfelek çiçeği, şakayık, ananas, aromatik notalar, vanilya, orkide ve duyusal notalar bulunuyor. Sıkıldığı anda imza kokunuz haline gelecek ve bir daha vazgeçemeyeceksiniz

 Eğer saflığın, temizliğin sembolü olan bembeyaz şişe tasarımıyla size kendinizi bir çiçek gibi hissettirecek parfüm arayışındaysanız Farmasi Bianca parfüme şans verebilirsiniz. Saflığın ve masumiyetin simgesi olan Farmasi Bianca parfümün tamamı ile çiçeksi notalara sahiptir.

Üst notalarda taze notalar, Yasemin,
Kalp notasında Zambak, beyaz çiçekler, baharatlı notalar,
Dip notasında ise sedir ağacı ve Amber bulunuyor.
Özellikle vücut losyonu ve koltuk altı roll on’u ile birlikte kullanıldığında oldukça kalıcı olan Farmasi Bianca parfümmü gelinler başta olmak üzere özel günlere hazırlanan tüm genç kadınlar tercih ediyor.

Sizde Farmasi ürünlerini katalog fiyatı üzerinden çok daha indirimli bir fiyata satın almak ister misiniz?
Cevabınız evet ise o halde farmasikatalogu.com sayfasıüzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye üye olabilirsiniz. Böylece Farmasi danışmanı olarak ürünleri katalog fiyatı üzerinden daha indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.