Cilt İçin Faydalı Bitkisel Sabunlar Nelerdir? Farmasi Sabun Çeşitleri

Doğal güzelliğin sırrı bitkilerde, bitki özlerinde ve doğal sabun çeşitlerinde saklı! Özellikle gün aşırı cildimizi temizlerken zararlı içerikler bulunan ürünler kullandığımızda zamanla cildimiz bu ürünlere karşı hassasiyet gösterip kızarabiliyor.. Fakat doğal içerikli Farmasi sabunlarını kullanarak cildimizin bakımını doğal ve basit bir şekilde yapabiliriz. Farmasi’de birbirinden farklı cilt bakımına yönelik sabunlar bulunuyor. İşte Bunlardan bazıları;

Farmasi çay ağacı yağlı sabun ile cildinizi derinlemesine temizleyebilir, gözeneklerinin sıkılaşmasına yardımcı olabilir ve yağlı cildinizi kontrol altına alabilirsiniz.

Kırışıklık karşıtı doğal içerikli bitkisel ve sabun arayışındaysanız O halde Farmasi doğal pirinç sabununa da mutlaka şans vermelisiniz! İçerisinde pirinç proteini bulunduğu için cildinizin nemlenmesine kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı olur. Özellikle Koreli kadınlar pirinç maskesi ile ciltlerine maske yaptıklarından dolayı ciltleri bembeyaz pürüzsüz ve kırışıklıksızdır. Sizde cildinizi beyazlatmak durulaştırmak ve kırışıklık görünümünden arınmak için Farmasi doğal pirinç sabununu tercih edebilirsiniz.

Eğer cildiniz çok kuru ve egzamatik problemleri var ise o halde Farmasi aynısefa sabununu denemelisiniz! Aynısefa bitkisinin yağnından özel olarak elde edilen sabun cildinizi derinlemesine temizlerken asla kurutmaz ve nemlenmesine yardımcı olur.
Saç dökülmesi sorunu ile mücadele ediyorsanız mutlaka Farmasi hamam bıttım sabununu denemelisiniz! Hamam bıttım sabunu saç dökülmesinin önlenmesinde bir numaradır ve kırılgan ince telli koparak dökülen yıpranmış boyalı saçların güçlenmesine etki eder.

Cilt lekelerinden muzdaripseniz O halde Farmasi İnci tozu sabunu öneriyoruz. Farmasi İnci tozu sabunu cildinizi tek renk yapar, eşitler ve özellikle sivilce akne lekelerinin giderilmesine yardımcı olur. Duru bir cilt bırakır.
Farmasi sabunlarını ve diğer Farmasi ürünleri online ve güvenli bir şekilde sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.