Cilt Sıkılaştırıcı Maske Önerileri

Günlük hayatın yorgunlukları ile yaşın getirisiyle ve genetik olarak cildinizde sarkmalar meydana geliyor olabilir..Yaşa bağlı olarak cilt eski elastikiyetini ve diriliğini kaybeder. Uzamanlar estetikten evvel cilt sarkmalarının toparlayıcısı olarak maske ve kremleri öneriyorlar. Piyasada bulunan birçok farklı cilt sıkılaştırıcı maske ve krem çeşitleri bulunuyor. Fakat bunların çoğunun içerisini zararlı bileşenler de bulunuyor ne yazık ki.. Siz de cildinize en güzel iyiliği yapmak için içerisinde zararlı bileşenler bulunmayan ürünleri kullanabilirsiniz!

Farmasi %100 Türk markası olarak helal sertifikasına sahiptir ve ürünlerin içerisinde paraben, parfüm başta olmak üzere silikon, ftalat, alkol tüevleri de barındırmaz. Aynı zamanda doğa dostu yaklaşımı ile hayvanlar üzerinde deney de yapmaz. Sizde Farmasi ürünlerini kullanarak cildinize en büyük iyiliği yapabilirsiniz şimdi Dr Cevdet Tuna cilt sıkılaştırıcı maske ile cildinizi toparlamanın tam zamanı!

Cildinizin sıkılaşmaya mı ihtiyacı var?

İnce kırışıklıkların görünümünü azaltmaya ve yüzünüzü sıkılaştırmaya yardımcı olan Dr Cevdet Tuna cilt sıkılaştırıcı maske aynı zamanda kanbu Kompleksi ile ince çizgilerin görünümünü de açıyor. Pürüzsüz ve parlak bir görünüm için nemlendirme özelliğine sahip Dr Cevdet Tuna cilt sıkılaştırıcı maskeyi tüm cilt tipleri rahatlıkla kullanabilir. Özellikle 30 yaş ve üzerinden sonra en azından haftada bir iki gün Dr Cevdet Tuna cilt sıkılaştırıcı maske yaparak cildinizin toparlanmasına ve ince kırışıklıkların görünümünü azalmasına yardımcı olabilirsiniz. İçerdiği kanbu Kompleksi sayesinde cildin doğal yenilenme sürecine destekler onarımı yardımcı olur.

Böylece ortaya daha sıkı, yenilenmiş, dinç, diri ve genç bir cilt görünümü çıkar! Tüm ciltlerin kullanımına uygun olduğu için ekstra olarak cildinizde sivilcelenme ve akne problemi yaratmaz.

Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.