Çocuklara Özel Diş Macunu ve Diş Fırçası Önerileri / Farmasi Kids Diş Macunu

Konu çocuklarımız olunca ağız bakım, cilt bakım ürünlerinde içeriklerin temiz olmasına ekstra önem veriyoruz. Farmasi bu konuda tercih edebileceğiniz en temiz içerikli markalardan biridir. Farmasi %100 Türk markası olarak içeriğinde temiz içerikli maddelere yer verir. Farmasi ürünlerinin içerisinde zararlı bileşenler bulunmaz. Piyasada birçok cilt bakımı saç bakımı ve ağız bakım ürünlerinin içerisinde parfüm alkol fitalat triklosan silikon paraben SLS türevleri bulunurken Farmasi de hayvansal yağlar başta olmak üzere hiçbir zararlı içerik bulunmaz. Ayrıca Farmasi helal gıda sertifikasına sahip bir Türk markasıdır.

Farmasi’nin çocuklara özel olarak ürettiği Little kids diş macunu ile çocuklarınız diş bakımına giriş yaparken bunu severek yapacak. Farmasi Little Kids diş macunu çocuklar için özel geliştirilmiştir. Diş macunu içerisinde SLS, florür bulunmaz. Formülü ve tadı çocuklara özel üretilmiştir. dişlerin parlamasına, diş ve diş eti sağlığının korunmasına yardımcı olurken çilek özlü tadı ile çocuklarınızın diş bakımı yaparken eğlenmesine de yardımcı olur.

içerisinde çay ağacı yağı bulunduğundan dolayı doğal bir şekilde bakteri oluşumunun önlenmesine tartar plak ve çürüğün önlenmesinde yardımcı olur. 3 yaş ve üzeri için uygundur.

Eurofresh Little Kids diş macunu çocuklarınızın ağız bakımı yaparken güvenle kullanabileceği bir üründür.

Farmasi eurofresh Hero Kids çocuklar için diş fırçası ise özel tasarımlı eğlenceli görüntüsü ile oldukça dikkat çekici ve çocukların diş bakımını sevdirecek kadar güzel bir üründür. Bardağa takılabilen özel sap tasarımı, koruma kapaklı tasarımı ve özel dokulu beyazlatıcı kılları ile Farmasi eurofresh çocuklar için diş fırçası çocuklarınızın diş bakımını sevmesinin en büyük nedenlerinden biri olacaktır.

Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.