Çok Kuru Ciltler İçin Cilt Bakım Ürünleri Önerileri

Kuru cildin en büyük problemi cildin asla yeteri kadar nemlenmemesi ve özellikle ten makyajı yapıldığında kuru, cansız bir görüntüye neden olmasıdır.. Bunun önüne geçmek için her ne kadar yüksek nem oranına sahip nemlendiriciler kullansanız da kuru, pütürlü, cansız görünümden bir türlü kurtulamıyorsanız İhtiyacınız olan şey Farmasi’de!

Farmasi Dr Cevdet Tuna serisinin içerisinde en çok tercih edilen ve en çok pozitif olumlu geri dönüş alan serilerden biri aynısefa serisidir. Yğun nem kaynağı sağlayan aynısefa serisinin içerisinde tüm cilt bakımınızı yapabileceğiniz dört dörtlük verim alabileceğiniz ürünler bulunuyor!

Dr Cevdet Tuna aynısefa serisinin içerisinde doğal aynısefa yağı bulunur. Aynı sefa yağı cilde nemi hapsederek cildinde neme doymasını sağlarken egzamatit problemleri ortadan kaldırır. Cilt tonunu eşitler. Renkleri eşitlediği için lekeli görünümü de ortadan kaldırır. Özellikle ince kırışıklıkların üzerinde de ufak etkileri vardır.

Yoğun nem kaynağı olan aynısefa yağı serisinin içerisinde cildinizi nemlendirebileceğiniz balsam el kremi yüz kremi aynısefa yağı vücut losyonu ve yüz yıkama jeli, toniği uyku maskesi bulunuyor. Siz de cildinize nemli ve taze bir görünüm vermek için Dr Cevdet Tuna aynısefa yağı serisinden faydalanabilirsiniz.

Cildiniz neme doysun istiyorsanız ilk Adım olarak yüz yıkama jeli kullanın, Dr Cevdet Tuna yüz yıkama jeli cildinizi asla kurutmayacaktır. 2. Adım olarak Dr Cevdet Tuna aynısefa toniğini kullanın. Aynısefa yağı içerikli tonik cildi nemlendirip rahatlatır. 3. Adım olarak ciltteki nemi uzun süre tutmak için Dr Cevdet Tuna yüz kremini kullanabilirsiniz ve son Adım olarak Dr Cevdet Tuna uyku maskesi ile gece bile cildinizi nemlendirebilirsiniz.

Dr Cevdet Tuna aynısefa serisini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.