En Çok Satan Farmasi Erkek Parfümleri

Dünyaca ünlü markaların parfümlerine muadil olarak gösterilen Farmasi parfümlerini çok daha uygun bir fiyata satın alabileceğinizi biliyor muydunuz? Bunun için yapmanız gereken ilk şey Farmasikatalogu.com sayfası üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye üye olmanızdır. Ailemize katıldığınız da ilk ünvanınız Farmasi danışmanı ünvanı olacaktır. Farmasi danışmanı olarak ürünleri %30 %40 daha indirimli fiyatlar üzerinden satın alabileceksiniz.

Farmasinin en çok satan erkek parfümlerinin başında Quattro Vento geliyor!
Farmasi Quattro Vento özgürlüğüne düşkün, güçlü ama bir o kadar da modern erkeğin kokusu. Amber ve aromatik bir kokuya sahip olan Quattro Vento  koklayanın bir daha unutamayacağı kadar etkileyicidir.
Üst notalarda greyfurt, adaçayı, menekşe
Kalp notasında Menekşe
Dip notalarda paçuli sedir ağacı ve Sandal ağacı bulunuyor.
Quattro Vento özgürlüğün gücünü hissetmek isteyen erkeklere özel olarak üretildi’
 
Nefes kesen bir parfüm olan Farmasi Quattro Aria ise odunsu ve aromatik kokulara sahiptir.Quattro Aria rutin hayatın içinde size küçük bir kaçamak sunar.
Üst notalarda limon greyfurt
Kalp notasında Yeşil Elma Kakule Adaçayı
Dip notasında odunsu kokular ve misk bulunuyor.
Oldukça kalıcı bir parfüm olan Quattro Aria içerisindeki Yeşil Elma erkek parfümlerinde çok sık rastlananmasa da imza kokunuz haline getirmek için özel olarak tasarlanmıştır!

Farmasinin en çok satan bir başka  erkek parfümü de şüphesiz Farmasi Brave Desert parfümdür! Farmasi Brave Desert parfüm modern kışkırtıcı, ne istediğini iyi bilen ve karşısına çıkan herkese meydan okuyabilecek bir erkeği anlatıyor. Modern ve kışkırtıcı bir koku olarak tanımlanan Farmasi Brave Desert odunsu ve aromatik bir kokuya sahiptir.
Üst notalarda taze limon greyfurt ve portakal çiçeği
dip notalarda paçuli ve sedir ağacı

Oldukça karizmatik etkileyici ve imza kokunuz olabilecek kadar farklı bir koku arıyorsanız Farmasi Brave Desert parfüme mutlaka şans vermelisiniz.

Farmasi ürünlerini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.