En Kalıcı Farmasi Erkek Parfümleri

Erkeklerin imzası olan kokular her zaman kadınların beyninde yer eder bu yüzden erkeğin en büyük silahlarından biri şüphesiz parfüm tercihleridir. Erkeğin aksesuarı olarak nitelendiren parfüm tercihlerinde Farmasi birbirinden farklı seçenekleri ile sizlerle!

Farmasinin en çok tercih edilen, en kalıcı parfümlerinden biri olan Gaucho erkek parfümü erkeğin karizmatik kokusu olarak anılmaktadır. Gaucho ile kendinizi gün boyu dayanılmaz ve çekici hissedeceksiniz! Odunsu ve aromatik notaları sahip olan Farmasi Gaucho parfümün aynı zamanda tıraş sonrası losyonu ve koltuk altı roll on’u da bulunmaktadır. Eğer parfümde yüksek kalıcılık istiyorsanız, sabah sıktığınız parfümün kokusunu akşam da teninizde hissetmek istiyorsanız bu 3 ürünü grup halinde, yani set şeklinde satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Odunsu ve aromatik bir kokuya sahip olan Farmasi Gaucho parfümün;

Üst notalarında bergamot, Kakule, fesleğen, ananas, mandalina
Kalp notasında lavanta, Itır, Karanfil, adaçayı
Dip notalarda misk, Sandal ağacı ve sedir ağacı bulunuyor.
Sizde bu etkileyici kokuyu denemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Farmasi erkek parfümleri’nin en çok satan seçeneklerinden biri de Farmasi charm erkek parfümüdür. Deodorantı ile birlikte kullanıldığında yüksek kalıcılığa sahip olan Farmasi charm parfüm duygularınıza heyecan katmak için birebir!
Odunsu ve aromatik bir kokuya sahip olan Charm parfümün;
Üst noktasında bergamot yaprakları
Kalp notasında lavanta,
Dip notasında ise sedir ağacı ve beyaz misk bulunuyor.

Eğer İhtiyacınız olan şey imza bir parfüm ve kimsede olmayan farklı, aynı zamanda kalıcı bir koku ise o halde Farmasi Charm parfümü beni mutlaka denemelisiniz!

Farmasi shooters Man kalbinde İhtişam ve zenginlik yatan, tek hamlede istediğini alan kusursuz bir erkeğin kokusudur! Odunsu ve aromatik bir kokuya sahip olan Shooters Man kokusunun tıraş sonrası losyonu ve koltuk altı roll on’u da bulunmaktadır. Aromatik bir kokuya sahip olduğu için içerisinde
Portakal limon siyah erik
Hindistan cevizi ve taze greyfurtun kokusu
Lavanta misk, vanilya beyaz odun ve lezzetli Tonka fasulyesi ile birleşmiştir.
Farmasi ürünleri online ve güvenli bir şekilde sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.