En Kalıcı Farmasi Kadın Parfümleri

Sabah işe, okula giderken sıktığınız parfümü akşamında da teninizde buram buram hissetmek istiyorsanız o halde kalıcı parfümleri tercih etmeniz gerekiyor. Farmasi’de birbirinden farklı kadın parfümlerini, kalıcı kokuları, farklı notaları bulabilirsiniz. Üstelik Farmasi parfümler hem kalıci hem de temiz içeriklidir. Ayrıca birçok ünlü parfümün muadili olarak gösterilir. Yani uygun fiyat segmentinde yer alan Farmasi markasındaki kadın parfümlerini tercih ettiğinizde çok daha yüksek bir performans satın almış oluyorsunuz. Kokunuz imzanız ise, sizde kalıcı kadın parfümlerini deneyerek tüm gün boyu mis gibi kokabilirsiniz!

İşte farmasinin en kalıcı kadın parfümleri;

Farmasi Signature parfüm şipre ve meyveli kokuları sevenlerin gözdesi olacak bir kokuya sahiptir. Parfümün;

Üst notalarında bergamot şeftali Nilüfer

Kalp notasında Yasemin Kırmızı gül sedir ağacı

Dip notalasında ise amber bulunur.

Farmasi signature kadın parfümü aynı zamanda aynı kokuya sahio roll on deodorantı ile birlikte kullanıldığında bütün gün kalıcı olacaktır.

Farmasi Sensational kadın parfümü ise mutluluğu hissedebileceğiniz çiçeksi bir kokudur. Vücut losyonu, deo roll on’u ve parfümü bulunan bu üçlü set bir arada kullandığınızda kalıcılık kaçınılmaz olacak. Sabah kalktığınızda sıkıp akşamında parfümü hissedeceksiniz. Çiçeksi notaları sahip Farmasi sensational kadın parfümünün;

Üst notalarında Bergamot, şeftali,

Kalp notasında Gül, müge çiçeği

Dip notasında ise Sandal ağacı misk ve Amber bulunuyor.

Farmasinin en sevilen parfümlerinden diğeri Sandal isimli parfümdür. Aynı şekilde roll on’u bulunan Sandal parfümü bir arada kullandığınızda muhteşem etkisini ve muhteşem kalıcılığını keşfedeceksiniz! Çekiciliğin tadını çıkartmak için Farmasi Sandal parfümü tercih edebilirsiniz. Çiçeksi ve meyveli bir koku olan Farmasi Sandal parfümün;

Üst notalarında Yasemin Orkide kayısı siyah frenk üzümü

Kalp notasında Portakal Çiçeği heliotrop bal

Dip notasında Aselbent ve vanilya bulunuyor.

Sizde kadın parfümlerinin keyfini çıkartmak için hemen şimdi online ve güvenli bir şekilde Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden tüm parfümleri satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.