En Popüler Yüz Şekillendirme Yöntemleri / Yüz Şekillendirici Farmasi Ürünleri

Daha belirgin yüz hatları, daha keskin elmacık kemikleri ve hokka gibi bir burnun sırrı sanıldığının aksine bıçak altına yatmakda gizli değil! Günümüzde makyaj ve estetik arasında ince bir çizgi var! Sizde doğru ve profesyonel makyaj ürünlerini kullanarak yüzünüzü dilediğiniz görünüme kavuşturabilirsiniz! Nasıl mı? Detaylar yazımızda..

Yüzünüzü şekillendirmenin en pratik yolu Farmasi yüz şekillendirici palet!

İçerisinde birbirinden farklı 3 kontür tonu bulunan Farmasi yüz şekillendirici palet ile elmacık kemiklerinizi daha çıkık, burnunuzu daha ince, alnınızı daha dar çenenizi daha sivri göstermemiz mümkün’

Farmasi yüz şekillendirici paletin içerisinde bulunan en küllü yani en koyu tonu elmacık kemiklerinizin altına uygulayarak işe başlayın. Eğer geniş bir çeneye sahipseniz veya çenenizin daha sivri görünmesini istiyorsanız çene hattınızı takip ederek aşağı hareketler ile tüm kontür ürününü çene hattınıza da uygulayın. Eğer alnınızın genişliğinden şikayetçiyseniz ve alnınızı biraz daha dar göstermek istiyorsanız alnınızın kenarlarına da Farmasi yüz şekillendirici paletin içerisindeki en koyu kontür tonunu uygulayın. Bunları iyice fırça ile dağıttıktan sonra sıra geldi Bronzer işlemine;

Bronzer işlemini uygulayarak yüz renginizin daha bronz ve kontörün üzün daha doğal durmasını sağlayabilirsiniz. Farmasi’nin yüz şekillendirici paletinin içerisindeki bronz tonu elmacık kemiklerinizin biraz yukarısına, kulağınızın hizasından aşağıya itibaren uyguladığınızda yüzünüz daha boyutlu görüleceği gibi aynı zamanda daha bronz görünecektir.
Paletin içerisindeki aydınlatıcı tonunu ise göz altlarına, burun kemiğinin üzerine almanıza ve çenenize uygulayarak kontörü daha da vurgulu hale getirebilirsiniz.

Pudra İle Yüz Şekillendirme
Farmasi’nin yenilenen 6 ton seçeneğiyle yüz kusursuzlaştırıcı pudraları ile de kontür yapabilirsiniz!
Özellikle cilt tonunuzdan bir iki ton daha koyu bir pudra ile elmacık kemiklerinizin altını belirginleştirdiğinizde yüz hatlarınıznı daha kemikli hale geldiğini göreceksiniz! Eğer kontür paleti tercih etmek istemiyorsanız tek bir pudra ile de işinizi görebilirsiniz.

Farmasi ürünlerini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.