Evde Profesyonel Ayak Bakımı ve Pedikür Nasıl Yapılır?

Yoğun bir iş temposuna sahipseniz ayaklarınızı her daim temiz, bakımlı ve pürüzsüz göstermek istiyorsanız fakat güzellik merkezlerine gitmeye vakit bulamıyor veya güzellik merkezinde kullanılan ürünleri hijyenik bulmuyorsanız O halde ev ortamında kendi ürünleriniz ile profesyonelce pedikür yapmak ister misiniz? Eğer cevabınız Evet ise bizi %100 Türk markası olan Farmasi’nin profesyonel ayak bakım ürünleri ile tanıştıralım, işte birbirinden işlevsel ayak bakım ürünleri ile evde pedikür yapmanın püf noktaları;

Farmasi Dr Cevdet Tuna Peeling Salt el ve ayak bakımı için deniz tuzu ayaklarınıza peeling yapmanız için özel olarak tasarlanmıştır!

Deniz tuzu etkili içerisinde minik partiküller bulunan Dr Cevdet Tuna peeling salt ayaklarınıza pürüzsüzlük kazandırmak için ideal!

Dr Cevdet Tuna Foot Defense jojoba ve tatlı badem yağı içeren nemlendirici ayak kremi de mutlaka edinmeniz gereken ürünlerden! jojoba ve tatlı badem yağı nemlendirici ayak kremi ayaklarınızın nem dengesini korurken kuru topuklar ve çatlaklarla savaşır.

Dr Cevdet Tuna Cracked Heels çatlak topuklar için yoğun bakım kremi ise her daim yanınızda! Özellikle yoğun bir şekilde uygulayıp üzerine çorap giydiğinde ayaklarınız neme doyacak.

Dr Cevdet Tuna çay ağacı özlü koku önleyici ayak bakım spreyi: Bildiğiniz gibi çay ağacı yağının antibakteriyel ve antiseptik bir özelliği vardır. Bu da uygulanan bölgedeki bakterilerin koku yapmasını engeller. izde Ayak kokusunu engellemek için Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı özlü koku önleyici ayak bakım spreyini kullanabilirsiniz.

İşte ayak bakımını evde yapmak ve pedikürürününüzü kolay bir şekilde yapmak bu kadar kolay!

sizde Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde sayfamız üzerinden satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.