Farmasi Araç Temizlik ve Bakım Ürünleri

Bir evin ihtiyacı olan ne varsa Farmasi’de bulmak mümkün! Ev temizlik ürünlerinden araç temizlik ürünlerine, kişisel bakım ürünlerinden, bebek ürünlerine, renkli kozmetik ürünlerinden parfümlere, diş bakım ürünlerinden saç ve duşta kullanabileceğiniz ürünlere varana kadar İhtiyacınız olan her şeyi Farmasi’de bulmanız mümkündür.

Farmasi de araçlarınız için kolaylıkla bakım yapabileceğiniz temizlik ve bakım ürünlerini bulmanız da mümkün. Öyle ki Farmasi %100 Türk markası olarak bünyesinde ihtiyacınız olan her şeyi online ve güvenli bir şekilde satın alabileceğiniz bir Network firmasıdır. Sizde Farmasi ürünlerini çok da indirimli fiyattan satın almak istiyorsanız sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

İşte Farmasi’de araçlarınızın bakımı ve temizliği için kullanabileceğiniz pratik ürünler;
Farmasi sihirli mendiller

Torpido koruyucu parlak görünüm veren ıslak mendil: Torpido yüzeyine parlak bir görünüm verir ve aşınmayı tamir ederek daha koyu bir görünüm sağlar.

Torpido yenileyici ıslak mendil: Araç iç ve dış plastik aksamındaki eski lekeleri tamir eder ve yeniler tozlanmayı 4 kata kadar geciktirir. Her türlü plastik yüzeyde kullanılır.

Farmasi buğu önleyici ıslak mendil: İçeriğindeki buğu önleyici tanecikler cam yüzeyinde neme karşı adeta itici bir kalkan oluşturur ve camlardaki buğu oluşumunu engeller.

Farmasi cam koruyucu Yağmur kaydırıcı ıslak mendil: Silecek kullanımına gerek bırakmaz cama çarpan sinek böcek pislikleri temizler duşakabin camlarında kalıcı kireç lekelerini engellemek için idealdir.
Mobilya ve ahşap temizleyici yenileyici ıslak mendil: Oluşturduğu antistatik film tabakası sayesinde yüzeyi tozlanmaya karşı haftalarca korur, her türlü mobilya ve ahşap üzeri kullanıma uygundur.

Farmasi autofresh Lovely nektar araba kokusu: Arabanızın Ferah ve taze kokmasını sağlar.
Farmasi autofresh Sense oto kokusu:  Arabanızın tertemiz kokmasını sağlarken temiz bir hava yayılmasına yardımcı olur.
Farmasi ürünlerini Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.