Farmasi BB Serisi İle Makyaj Nasıl Yapılır?

Aradığınız şey yok gibi bir ten makyajı, doğal bir pudra, naturel dudaklar ve temiz içerikli ürünler ise alık olarak kullanacağınız Farmasi BB serisi ile tanışın! Farmasi BB serisinin içerisinde doğal makyaj için gereken temiz içerikli kozmetik ürünleri bulunur.

-Farmasi BB krem,
-Farmasi BB Pudra,
-Farmasi BB göz altı kapatıcısı,
-Farmasi BB ruj

İşte ilk olarak ten makyajı ile başlayın! İçerisinde paraben, parfüm, SLS, alkol türvleri bulunmayan Farmasi BB kremi tıpkı krem uygular gibi tüm yüzünüze uygulayın. Hafif yapısı, içerdiği cilt bakım yağları ile aynı zamanda cildinizi güneş ışınlarının zararlı ışınlarına karşı da korur. Yakından bakıldığında bile anlaşılmayacak kadar doğal bir dokusu vardır.

Sıra göz altını kapatmakta! Göz altınızın tüm gün canlı, nemli kalmasını istiyorsanız Farmasi BB göz kapatıcısı tam sizlik! Farmasi BB göz altı kapatıcısı aynı zamanda göz çevrenize bakım yaparak tüm gün nemli kalmasına da yardımcı olur.

Makyajınızın gün içinde parlamaması için, ekstra yağlanmayı kontrol altına almak için ve makyajınızın daha uzun süre dayanmasını sağlamak için kadife gibi bir dokuya sahip Farmasi BB pudrayı uygulayabilirsiniz. Yumuşacık yapısı ile ten makyajınızı sabitler, porselen cilt görünümü yaratır.

Farmasi BB ruj serisinde ten renginize yakışacak birçok farklı renkte ruju bulabilirsiniz. Pembe, nude veya kahve tonları! Yumuşacık yapısı ile tüm dudağınızı kaplar, nem verir, asla dudaklarınızı kurutmaz ve çizgilere dolmaz. Kalıcıdır ve gün boyu tazelenmeye de müsaittir.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.