Farmasi Botanics Duş Jelleri

Duş rutininin olmazsa olmazlarından duş jelleri mis gibi kokusuyla daha ferah, rahatlatıcı bir duş deneyimi yaşamanıza yardımcı olur! Temiz içerikli duş ürünleri bulmak sandığınızdan daha zordur Piyasada bulunan birçok tuş ürünün içerisinde paraben, silikon  başta olmak üzere triklosan, fitalat alkol türevleri de bulunmaktadır! Cildinizi tahriş eden bu masum olmayan içeriklerden kurtulmanın ilk yolu doğal ve temiz içerikli ürünlere geçmektir. Farmasi bu anlamda sizi mutlu edecek %100 Türk markasıdır! Farmasi ürünlerinin içerisinde paraben,  silikon, triklosan, alkol türevleri bulunmadığı gibi aynı zamanda hayvanlar üzerinde deney yapmayan doğa dostu bir markadır! Farmasi botanics serisindeki duş jelleri birbirinden farklı koku ambiyansları ile sizlere sunuluyor! Bu duş jellerini içerisinde mutlaka hayalinizdeki o ideal kokuyu bulacak, muhteşem bir duş deneyimi yaşayacaksınız! Duş sırasında cildinizi derinlemesine temizlerken asla tahriş etmeyen kurutmayan eritmeyen özel formülleri ve temiz içerikleriyle Farmasi botanics duş jelleri vazgeçilmeziniz olacak.
İşte Farmasi botanics duş jeli çeşitleri;

Farmasi Botanics Mine Çiçeği Tazeleyici Duş Jeli
Mine çiçeği ekstresi ile zenginleştirilmiş botanics tazeleyici duş jeli banyonuzu keyiflendiriyor! Aromatik ve rahatlatıcı kokuları, lüks köpekler eşliğinde cildinizi nazikçe temizler. Teninizde bıraktığı ferah kokuyla gün boyu kendinizi taze hissetmenizi sağlar.

Farmasi Botanics Biberiye Enerji Verici Duş Jeli
Biberiye ekstresi ile zenginleştirilmiş özel formülü ile cildinizi asla tahriş etmeyen Yumuşacık bir yapıya sahiptir! doğal kokulardan hoşlanıyorsanız Farmasi biberiye ekstresi ile zenginleştirilmiş Botanik duş jeli tam sizlik!

Farmasi Botanics Lavanta Rahatlatıcı Duş Jeli
Lavanta ve papatya ekstresi ile zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde duş sırasında size eşsiz bir deneyim sunar. 

Tüm Farmasi botanics duş Jellerini ve diğer tüm bakım ürünlerini online ve güvenli bir şekilde satın almak isterseniz Farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret etmeniz yeterlidir. Online olarak güvenli bir şekilde satın alabileceğiniz gibi sayfada bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra dilerseniz Farmasi’ye üye olarak ailemize katılabilirsiniz. Farmasi’ye üye olduktan sonra ürünleri katalog fiyatı üzerinden daha indirimli alabileceğinizi unutmayın!

Farmasi botanics mine çiçeği tazeleyici duş jeli 500 ml 1108165
Farmasi botanics lavanta rahatlatıcı duş jeli 500 ml 1108164
Farmasi botanics biberiye enerji verici duş jeli 500 ml 1108163

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.