Farmasi Botanics Şampuanlar

Farmasi botanics serisinde birbirinden farklı şampuanları birbirinden farklı koku ve etkilerle bulabilirsiniz! Doğanın gücünü saçlarınızda hissedin! Farmasi botanics serisinin içerisinde temiz içerikli şampuanlardan, temiz içerikli duş jellerine varana kadar aradığınız tüm banyo bakım ürünlerini bulabilirsiniz! Farmasi ürünlerinin içerisine zararlı bileşenler bulunmadığından dolayı hassas ciltler başta olmak üzere tüm ciltlerin kullanımına uygundur.

Dermatolojik olarak test edilen Farmasi ürünleri temiz içeriklidir ve %100 Türk markasıdır. Farmasi ürünlerinin içerisinde piyasadaki birçok ürünün aksine zararlı bileşenler bulunmaz. Örneğin parfüm paraben, silikon, triklosan, kolorant türevleri bulunmadığı gibi aynı zamanda doğa dostu yaklaşımı ve hayvanlar üzerinde deney yapmayışı ile sevilen bir markadır. Farmasi botanics serisinin içerisinde bulunan şampuanlara birlikte göz atalım;

Farmasi Botanics Isırgan Özlü Parlaklık Veren Şampuan
Tüm saç tiplerinin kullanımına uygun olarak formülize edilmiş ısırgan özlü şampuan saçlara eski parlaklığını geri kazandırmayı, mat saçları canlandırarak onarmayı vadediyor. Saçlarınızla parıl parıl bir ışıltı istiyorsanız ve saçlarınızın doğal ışıltısını kaybolduğundan şikayet ediyorsanız O halde temiz içerikli bu şampuanı düzenli olarak kullanarak saçlarınıza eski ışıltısını kazandırabilirsiniz!

Farmasi Botanics Adaçayı Özlü Güçlendirici Şampuan
Farmasi zayıf ve ince telli saçlar için özel olarak ürettiği Adaçayı özlü güçlendirici şampuan ile saçları dipten uca onarmayı, havalandırıp hacmini geri kazandırmayı vadediyor. Sizde saç dibinde biriken kalıntılardan sıkıldıysanız, zayıf ve ince telli koparak dökülen saçlara sahipseniz Botanik serisindeki Adaçayı özlü güçlendirici şampuanı mutlaka denemelisiniz.

Farmasi Botanics Ginseng Özlü Yenileyici Şampuan
Kuru ve yıpranmış saçlar için özel olarak üretilen besleyici Ginseng özlü şampuan özellikle mat ve koparak dökülen, taranması zor, ışıltısını kaybetmiş saçlara önerilir! Nemlendirici özel formülü sayesinde saç diplerini kurutmadan temizler, aynı zamanda kolay taranmasına yardımcı olur! Sizde kuru ve yıpranmış saçlara sahipseniz saçlarınıznı nemlenip onarılmasını arzu ediyorsanız Farmasi botanics Ginseng özlü yenileyici şampuanı mutlaka denemelisiniz!

Farmasi ürünlerini online ve güvenli olarak Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabileceğiniz gibi sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak ürünleri katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimli fiyatları alabilirsiniz. Ayrıca Farmasi danışmanı ünvanına sahip olarak ailemize katılabilirsiniz.

Farmasi botanics ısırgan özlü parlaklık veren şampuan 500 ml 1108109
Farmasi botanics Adaçayı özlü güçlendirici şampuan 500 ml 1108156
Farmasi botanics Ginseng özlü yenileyici şampuan 500 ml 1108162

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.