Farmasi Bubble Bath 3’ü 1 Arada Şampuan, Duş Jeli, Banyo Köpüğü

3’ü 1 arada kullanıma uygun olarak özel formüle edilmiş şampuan, duş jeli ve banyo köpüğü olarak kullanabileceğiniz, konsantre formülde, en önemlisi temiz içerikli bir ürün hayal edin! Farmasi bunu da gerçekleştirdi! Farmasi Bubble Bath şampuan, duş jeli ve banyo köpüğü olarak kullanılabilecek ürünler temiz içerikli oluşları, uzun süre kullanabilecek kadar bereketli oluşları, ve farklı şekilde kullanıma olanak sağlayan pratik ürünler oluşları ile oldukça sık tercih ediliyor! Sizde banyo ve duş bakımınıza düşkünseniz Farmasi Bubble Bath ürünlerini mutlaka denemelisiniz. Farmasi Bubble Bath duş jeli, şampuan ve banyo köpüklerinin 3 farklı çeşidi bulunmaktadır;

Farmasi Bubble Bath Yıldız Meyvesi

Duş sırasında meyveli, hafif tatlı ve sizi enerjik hissettirecek kokulardan hoşlanıyorsanız Farmasi Bubble Bath Yıldız meyvesi çeşidine mutlaka şans vermelisiniz! 2 kat formülize edilmiş özel konsantre yapısı ile uzun süre kullanıma uygundur. Bu ürünü dilerseniz saçlarınızı temizlemek için şampuan gibi dilerseniz vücut bakımınızda duş jeli olarak, dilerseniz küvetinizde banyo köpüğü olarak kullanabilirsiniz.
Farmasi Bubble Bath Bahar Esintisi

Duş sırasında kendinizi daha temiz, ferah ve taze hissetmek istiyorsanız ve şekerli tatlı kokulardan ziyade lavanta gibi daha çiçeksi kokulara sahip ürünleri beğeniyorsanız O halde Farmasi Bubble Bath Bahar esintisi tam sizlik! İçerdiği lavanta ve Monica Montana çiçeğinin özleriyle size harika bir duş deneyimi sunar! Kendinizi ferahlamış, tazelenmiş ve dinamik hissetmenize yardımcı olur.
Farmasi Bubble Bath Gül Bahçesi

Gül Kokusu sizin için olmazsa olmazlardansa ve her kokladığınızda kendinizi daha rahatlamış, enerjik hissediyorsanız O halde Gül kokuları ile donatılmış Farmasi Bubble Bath gül bahçesi tam sizlik! İçerdiği 2 kat formülü ile 500 ml ambalaj 1000 ml’ e tekabul etmektedir. Konsantre formülü ile uzun süre kullanıma uygundur. Vahşi Gül ve Argan yağı içeriği ile kuru ciltler dahil olmak üzere tüm ciltlerin kullanımına uygundur. İçerdiği Argan yağı sayesinde duş sırasında kullanımda cildinizi nemlendirir, hassasiyetini kaşıntısını alarak daha parlak pürüzsüz bir hale getirir.

Farmasi ürünlerini farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilirsiniz. Ayrıca sayfa üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra Farmasi’ye üye olabilirsiniz. Farmasi’ye üye olduktan sonra ürünleri katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimli fiyatlara satın alma şansına sahip olursunuz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.