Farmasi Cilt Bakım Ürünleri

Farmasi Cilt Bakım Ürünleri

Farmasi’nin birbirinden farklı cilt bakım ürünü kategorileri bulunuyor! Cilt tipiniz ne olursa olsun Farmasi’de aradığınız cildinizin ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri bulabilirsiniz. Kuru ciltlerden yağlı ciltlere, karma ciltlere veya siyah nokta oluşumu yaşayan ciltlere varana kadar aradığınız tüm bakım ürünleri Farmasi mevcuttur. 

Neden Farmasi bakım ürünlerini tercih etmelisiniz?
İlk olarak doğa dostu yaklaşımı ile hayvanlar üzerinde deney yapmayan Farmasi’yi hem kendiniz güvenle kullanabilir hem de çevrenize tavsiye edebilirsiniz.
2. Olarak ise piyasada bulunan birçok bakım ürününün içerisinde bulunan zararlı bileşenler Farmasi ürünlerinde asla bulunmaz! Bunlardan bazıları paraben,  fitalat, triklosan, türevlidir. Bu içeriklerden hiçbiri Farmasi’nin bakım ürünlerinde yer almaz! Bu yüzden güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Dr Cevdet Tuna aynısefa serisi ikonikleşmiş Farmasi’nin en çok satan serilerinden biridir. Doğal Aynısefa özleri ile zenginleştirilmiş duş jellerine, yüz yıkama jellerine, köpüklere, ekremlere, nemlendirici losyon maskelere kadar her ürün mevcuttur. Kısacası kuru ciltlerin ihtiyaç duyduğu her şey Dr Cevdet Tuna Aynısefa serisinde bulunuyor.

Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı serisi ile ise Farmasi’nin en popüler cilt bakımı serilerinden biridir! Özellikle yağlı ciltlere tavsiye edilen çay ağacı yağı serisinin aynı zamanda mat görünüm özelliği de vardır. Çay ağacı serisinin içerisinde en popüler ürünlerden biri SOS serumdur. Antiviral ve antibakteriyeldir. 
Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı serisinin içerisine cilt bakımınızı A’dan Z’ye yapabileceğiniz Tüm ürünler bulunur. kil maskesi dahil olmak üzere serumlar, tonikler, nemlendiriciler bulmak mümkündür.

Dr Cevdet Tuna aktif karbon serisinin içerisinde ise siyah nokta  sorunu yaşayanların oldukça seveceği ürünler bulunuyor. Kil maskeleri, peelingler, tonikler, gözenek sıkılaştırıcı ürünler hepsini Dr Cevdet Tuna aktif karbon serisinde bulabilirsiniz. Aktif karbon serisi özellikle siyah noktaya meyilli ciltlerin favorisi.
Sizde Farmasi ürünleri online ve güvenli bir şekilde satın almak istiyorsanız sayfamız üzerinden satın alabilir, arıca sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formu doldurarak da Farmasi ailesine katılarak ücretsiz üye olabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.