Farmasi Cilt Temizleme Sütleri

Canlı, temiz, siyah noktasız, sivilcesiz, parlak ve berrak bir cildin Sırrı cildinizi düzenli olarak temizlemekten, gün içinde biriken kir ve yağdan arındırarak makyaj kalıntılarını cildinizden uzak tutmaktan geçer.. Sizde jel formdaki temizleyicilerin cildinizi kurutmasından, hassaslaştırmasından, kızartarak aşındırmasından şikayetçiyseniz o halde süt formda temizleyicileri deneyebilirsiniz. Farmasi canlı bir cilt için özel olarak ürettiği normal ciltler, yağlı ciltler, hassas ciltler için uygun 3 farklı temizleme sütü ile sizlerle!
İçeriğinde paraben, SLS, alkol, parfüm ve türevleri bulunmayan temizleme sütleri her cilt tipine özel olarak üretilmiştir.

Farmasi Normal Ciltler İçin Salatalık ve Aloe Vera Özlü Temizleme Sütü
Normal ciltlerin kullanımına uygun olarak üretilen aloe vera ve salatalık özlü temizleme sütü pompalı bir ambalaja sahiptir. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere cildinizi temizlemeniz cildinizin berraklığını kazanması açısından oldukça önemlidir.

Farmasi Yağlı Ciltler İçin Limon ve E Vitamini Özlü Temizleme Sütü
Limon cildin sebum dengesini düzenleyen, cilt lekelerinin görünümüni açan, azaltan mucize bir içeriktir. Sizde yağlı cildinizin sebum dengesini kontrol etmek istiyorsanız sabah ve akşam olmak üzere cildinizi bu süt ile temizleyebilirsiniz.

Farmasi Hassas Ciltler İçin Gül ve E Vitamini Özlü Temizleme Sütü
Hassas ciltlerin kullanımına uygun olarak gül özleri ile zenginleştirilmiş aynı zamanda E vitamini içeren temizleme sütünü sabah ve akşam olmak üzere 2kere cildinizi temizleyerek kullanabilirsiniz.
Farmasi ürünlerini güvenli bir şekilde ve online olarak farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilirsiniz. Ayrıca online kataloğu inceleyerek avantajlı paketlerden haberdar olabilirsiniz.