Farmasi Curcumin Zerdeçal Ekstresi

Zerdeçalın sağlık için faydaları saymakla bitmiyor! kan dolaşımını hızlandıran zerdeçal aynı zamanda gün içinde İhtiyacınız olan gıda takviyelerini karşılayacak ve size enerji verecek mucizevi bir içeriktir! Şimdi Farmasi nutriplus serisindeki Curcimin zerdeçal ekstresi ile gün içinde bu takviye edici destekleyici ve enerji verici gıdalar tüketmek çok daha kolay! 185 kapsülden oluşan Farmasi curcimin zerdeçal ekstresi 30 kapsül şeklinde satışa sunuluyor. 500 miligramlık 30 kapsül 30 gün yetecek kadar zerdeçal ekstresi içerir.
İçindekiler: 500 miligram sıvı zerdeçal ekstresi.

Kullanımı: 11 yaş ve üzeri kullanım için uygundur. Takviye edici gıda olarak günde 2 veya birer kez kullanılması önerilir Doktor veya diyetisyen izin tarif ettiği şekilde kullanınız. Farmasi Licaps sertifikasına sahip ürünleri soğuk sıkma yöntemiyle Presleyen muhteşem bir yöntem ile sizlere sunuyor. Farmasi nutriplus curcumin zerdeçal ekstresi bu ay katalog da %50 indirim de! Ayrıca Farmasi nutriplus curcumin zerdeçal ekstresi alana günlük ilaç kutusu bedava! Böylece kullandığınız ilaçları günbegün ayırabilir asla karıştırmadan düzenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde satın almak istiyorsanız Farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret edebilir ,sayfada bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak sizde Farmasi ailesine katılabilirsiniz. Farmasi ailesine katıldıktan sonra Farmasi danışmanı ünvanı alırsınız. Farmasi danışmanı olarak vereceğiniz siparişlerde çok daha fazla kâr elde edebilirsiniz. Ayrıca ürünleri katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimli fiyatlara satın alma şansına sahip olabilirsiniz.

Farmasi nutriplus zerdeçal ekstresi 30 kapsül 9700768

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.