Farmasi Erkeklere Özel Bakım Serisi

Son zamanların güzellik trendlerinden biri de hafif ten makyajları! Ortaya çıkan hafif, günlük, sağlıklı ten görünümü son zamanlarda birçok ünlünün de tercih ettiği bir makyaj trend haline geldi. Farmasi günlük doğal makyaja uygun olarak ürettiği BB ve CC kremleri ile farkını ortaya koyuyor. En çok satan ürünlerden biri olan Farmasi BB ve CC kremlerin farkını öğrenmek istermisiniz? Hangi ürün size uygun?
BB krem mi kullanmalısınız, yoksa CC krem mi? Detaylar yazımızda, keyifli okumalar..

Temiz içerikli cilt bakım ürünleri ve kozmetik ürünleri üreten Farmasinin en büyük avantajı içerisinde paraben, parfüm, SLS, alkol, triklosan bulundurmayan ürünleri üretilmesidi.  Farmasi BB kremin içerisinde cilt için birbirinden faydalı içerikler bulunmaktadır. Fakat buna rağmen  paraben SLS alkol türevleri bulunmamaktadır. Ayrıca hayvanlar üzerinde test yapmayan Farmasi doğa dostu yaklaşımı ile de beğenileri toplamıştır. Peki hangi ürün sizlik?

Farmasi BB Krem isminden de anlaşılabileceği gibi bir tür güzellik iksiridir. Dolayısıyla içerisindeki yararlı bileşenlerden ortaya çıkarak günlük doğal bir makyaj yapmak için ideal olacaktır. İçerisinde makademya yağı vitamin B3 yulaf ekstresi Argan yağı İpek proteini Güneş koruması 15 ve kolajen bulunmaktadır.

İçerisinde birbirinden faydalı bileşenler bulunan Farmasi BB kremin güneş koruması içermesi de ayrı bir avantajdır. Güzelliğinizin en doğal hali olan Farmasi BB kremi özellikle hafif kapatıcılık istediğiniz günlerde uygulayabilirsiniz. Ortadan koyuya ve açıktan ortaya onları bulunan iki farklı renkte üretilen Farmasi BB kremi ufak kusurlarınızı kapatmak ve cildinizi daha temiz, berrak pürüzsüz göstermek için kullanabilirsiniz.
Farmasi CC krem ise Color corrector yani renk düzenleyici görevi görmektedir. İçerisinde 25 Güneş koruma faktörü bulunduğundan dolayı ekstra bir güneş koruyucu sürmenize gerek kalmaz. Multi mineral kompleks makademya özü B3 vitamini yulaf sözü İpek proteini kolajen Argan yağı C vitamini ile 8 etkilisi krem renk eşitsizlikleri düzenlemek için üretilmiştir.

Cildinizde kızarıklık veya farklı renk eşitsizliği problemleri var ise ihtiyacınız olan şey renk düzenleyici Farmasi CC kremdir. Leke kontrolü yapan Farmasi CC krem ufak kusurlarınızı kapatacak aynı zamanda cildinizi hafif bir parlaklık verecektir. İki farklı tonu bulunan Farmasi CC kreminin ortadan koyuya ve açık en ortaya tonlarını tercih ederek sizde günlük makyajım keyfini çıkartabilirsiniz.
Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde satın almak için Farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.