Farmasi Express Göz Kalemleri (Yeni Formül)

Farmasinin yenilenen makyaj koleksiyonunda göz kalemleri de nasibini aldı ve baştan aşağı yenilendi! Farmasi Express Göz kalemleri ile artık daha yumuşak doku, daha yoğun renkler, daha trend onlar ve daha uzun süre kalıcı formül sizlerle!

Kolay uygulamasıyla dilerseniz dramatik bakışlar elde edebilirsiniz! Veya buğulu bir göz makyajı için göz kaleminizi dağıtabilirsiniz! Tercih size kalmış.. Birbirinden farklı tonlarda sahip Farmasi yeni Ekspres göz kalemlerinde dilediğiniz tonu bulmanız mümkündür.

Canlı yeşillerden, nötr mavilere, gri tonlarından beyaz renge varana kadar aradığınız tüm renkler Farmasi Express göz kalemlerinde mevcuttur. Daha buğulu bakışlar için siyah göz kalemini yoğun bir şekilde uygulayarak parmaklarınız ile dağıtabilirsiniz. aha büyük göz görünümü için beyaz göz kalemi göz içlerine sürebilirsiniz. Yaz aylarına uygun daha renkli makyajlar için mavi yeşil tonlarındaki göz kalemlerini eyeliner gibi göz kapaklarının üzerine uygulayabilir veya daha yoğun bir uygulama yaparak gözaltına kadar getirip buğulu bir bakış için dağıtabilirsiniz, tercih size kalmış..

Yumuşak dokusu ve 6 saate kadar kalıcı formülüyle göz makyajına yoğun ve belirgin renkler kazandıran Farmasi Express Göz kalemleri ile sıradışı etkiler yaratabilirsiniz. Kusursuz uygulama ve tek sürüşte keskin çizgiler kazandıran etkisi ile profesyonel makyajın keyfini sürün! Dermatolojik olarak test edilen Farmasi ürünlerinin içerisinde zararlı bileşenler bulunmaz.

Sizde Farmasi ürünlerini evinizin konforunda, ayaklarınızı uzatarak online bir şekilde sipariş vermek istermisiniz?

Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden tüm ürünleri online ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz!

Farmasi Express Göz kalemleri metalik Safir 9700718

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.