Farmasi Extra Last Açılıp Kapanabilen Göz Kalemleri ( Yeni Koleksiyon )

Kalemtıraş derdinden kurtulmak istiyorsanız ve makyaj çantanıza attığınız kalemi ucu hiç körelmeden daima hazır bir şekilde kullanmak istiyorsanız O halde İhtiyacınız olan şey açılıp kapanabilen bir göz kalemi! Farmasinin yeni çıkardığı açılıp kapanabilen suya dayanıklı Extra Last göz kalemi ile sizde akmayan bulaşmayan formülün, kalıcılığın tadını çıkartın!

Akmayan bulaşmayan suya dayanıklı formülü aynı zamanda ekstra yumuşaktır ve zahmetsizce uygulama sağlar. rofesyonel bir göz makyajının tamamlayıcısı olan göz kaleminde keskin ve derin bakışlar elde etmenize yardımcı olur.

24 saate kadar kalıcı performans gösteren Farmasi ekstra last açılıp kapanabilen göz kalemi kalemtraşa ihtiyaç duymaksızın kullanabileceğiniz pratik bir üründür. Sıradışı göz makyajları yaratmak için dilerseniz koyu lacivert tonlarından, dilerseniz mordan, dilerseniz yeşilden veya tutkulu derin siyahtan faydalanabilirsiniz!

Her koşulda 24 saate kadar süren etkisiyle bakışlarda derin detayları yakalar! Bakışlarınızda daha önce fark etmediğiniz derin detayları ortaya çıkarmanın tam vakti! Yumuşak formülü ile tek sürüşte keskin, pürüzsüz ve yoğun uygulamaya sahip akmayan bulaşmayan ve suya dayanıklılık formülü ile 24 saate kadar kalıcı bir performans sunan Extra Last göz kalemi 6 farklı renk seçeneğiyle her an her koşulda yanında!
Dermatolojik olarak test edilen Farmasi ürünleri zararlı bileşenler içermez! Sizde Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde satın almak istiyorsanız sayfamız üzerinden satın alabilir, ayrıca üyelik ve kayıt formunu doldurarak ücretsiz bir şekilde Farmasi’ye üye olabilirsiniz.

Farmasi ekstra last suya dayanıklı açılıp kapanabilen göz kalemi simli gri 9700731

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.