Farmasi Eyeliner Çeşitleri

Farmasi renkli kozmetik alanında ürün çeşitliliğine her gün bir yenisini eklemeye devam ediyor! Farmasi eyeliner çeşitleri ile mutlaka elinizin alışacağı, size uygun, kolay çekebileceğiniz bir eyeliner çeşidi bulacaksınız! Farmasi ürünlerinin içerisinde paraben, alkol, SLS, parfüm ve türevlerini bulundurmadığından ve dermatolojik olarak test edildiğinden tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Gözlerde herhangi bir istasyona sebep olmaz. Farmasi eyeliner çeşitleri ile ve birbirinden farklı eyeliner görünümleri elde edebilirsiniz. işte Farmasi eyeliner çeşitleri;

Farmasi Jel Eyeliner
Kremsi formülü ile kuru göz kapaklarını ekstra kurutmadan kolay uygulanış sağlar. Simsiyah ve kalıcıdır. Kullananların %90 ‘ı Farmasi jel eyelinerı öneriyor. Farmasi jel eyeliner ile uygulama fırçası hediye!

Farmasi Kajal Secret Eyeliner Pen
Simsiyah oluşu ve pratik uygulanışı ile Farmasi Secret eyeliner Pen eyeliner çekmekTe zorlananların kurtarıcısı oluyor! Kolay uygulama sağlayan kalem şeklindeki yapısı ve kalın ucu sayesinde kirpik diplerinde kesintisiz ve pürüzsüz kalın çizgiler oluşturmanıza yardımcı olur.

Farmasi Secret Eyeliner Pen
Kolay uygulama sağlayan Keçeli süngerli ucu ile istediğiniz kalınlıkta ve incelikte çizgiler oluşturmanıza yardımcı olur. Özellikle eyeliner çekmekte zorlananlar için başlangıç aşamasında ideal bir tercih olacaktır.

Farmasi Deeplook Dipliner
Daha keskin, kalın, kedi bakışı tarzında eyeliner görüntülerinden hoşlanıyorsanız Farmasi Deep Black dipliner tam sizlik! Simsiyah görüntüsü ve kolay uygulanışı ile Farmasi dipliner iddialı olmayı seven kadınların gözdesi!

Farmasi Deeplook Eyeliner
Özel ucu sayesinde kirpik diplerinde belirgin ince çizgiler oluşturur. Hızlı kurur, bulaşma, akma, dağılma yapmaz. Gün boyu kalıcıdır.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.