Farmasi Göz Farı Paletleri (Yeni Ambalaj, Yeni Tonlar)

Farmasi yenilenen far serisi ile birbirinden farklı göz farlarını sizlerle buluşturuyor! Farklı renk tonlarından oluşan far serisini keşfetmek için hazır olun! Farmasi ile ister iddialı ve cesur bir göz makyajı, isterseniz doğal ve sade bakışlar! Dilediğiniz göz makyajını elde etmeniz mümkündür!

Farların ipeksi yapıları, tek dokunuşla renk vermeleri ve tozutmamaları ile sizin de favoriniz olacak! İsterseniz mat, ışıltılı, isterseniz saten veya metalik! Aradığınız tüm etkiler Farmasi yenilenen göz farı paleti serisinde mevcuttur. Aradığınız ne olursa olsun hepsini bu seride bulabilirsiniz. Farmasinin her biri üç farklı renkten oluşan far paletleri 6 farklı Trend renk seçeneğiyle tek dokunuşla mükemmel renkler yaratır!

Tek dokunuşla mükemmel görünüm sağlayan yeni formülü dayanıklılığını gün boyu korur! Size makyajın keyfini sürmek düşer! İsterseniz mat göz makyajı, isterseniz daha ışıltılı ve parlak bir göz makyajı için Farmasi’nin yenilenen göz farı paleti serisine mutlaka bakabilirsiniz. Kahverengi gözlerin mavi gözlerin, yeşil gözlerin kısacası tüm göz renklerinin aradığı tonu bulabileceği bu seriyi yenilenen ambalajı ile satın alabilirsiniz!

Artık profesyonel bir koleksiyon oluşturabilmeniz için sizlerle! İpeksi yumuşaklıktaki ince yapısı sayesinde kolayca uygulanır. Tozutma yapmaz, yüksek renk verme özelliğine sahip olduğundan dolayı tek katta bile yoğun renk verir. Yumuşacık yapısı ile size makyajın keyfini sürmek düşer. Aradığınız tüm renk seçeneklerine Farmasi’nin yenilenen göz farı paleti serisinde bulabilirsiniz.

Farmasi ürünlerini evinizin konforunda güvenli bir şekilde online olarak sipariş verebilirsiniz. Bunun için Farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret etmeniz yeterlidir. Ayrıca sayfa üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra sizde Farmasi danışmanı olabilir, ürünleri daha indirimli fiyat üzerinden satın alma şansına sahip olabilirsiniz.

Farmasi yeni göz farı paleti 06 numara 8301366

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.