Farmasi Hindistan Cevizi Bakım Serisi

Yaz tatillerini anımsatan Hindistan cevizi kokusu şimdi Farmasi’nin Summer Cocolo serisi ile buluştu! Hindistan cevizinin mis gibi kokusunu tüm gün vücudumuzda hissedeceğiniz bakım ürünlerinin içerisinde vücut bakımı için vücut kremi, duş jeli, vücut spreyi ve el kremi bulunuyor! Aradığınız tüm yaz bakım ürünlerini Farmasi ailesinde bulmanız mümkün! Mis gibi Hindistan cevizi kokusunun tüm gün teninizde kalması ve size tatil ortamını doyasıya yaşatması için temiz içerikli Farmasi Summer Cocolo Hindistan cevizli serisini tercih edebilirsiniz. Farmasi ürünlerinin içerisinde paraben,triklosa ve ağır metal türevleri bulunmadığı için güvenle kullanabilirsiniz.

Farmasi Hindistan Cevizi Vücut Bakım Kremi
Hindistan cevizi yağı içerir. İçeriğinde ayrıca Hindistan cevizi yağına ek olarak vitamin E, shea yağı da bulunmaktadır. Bu sayede yoğun bir şekilde cildinizi nemlendirir. Nemi cildinize hapsederek ekstra kurumasına engel olur! Yaz aylarında ihtiyaç duyduğunuz nem için Farmasi Hindistan cevizi vücut bakım kremini tercih edebilirsiniz.

Farmasi Hindistan Cevizi Duş Jeli
Duş jelinde mis gibi kokular arıyorsanız ve banyonuzdan mis gibi kokular yükselmesini istiyorsanız tüm gün kalıcı koku arayışındaysanız Farmasi Hindistan cevizi duş jelini tercih edebilirsiniz. Hindistan cevizinin mis gibi kokusunu içeren Summer Cocolo duş jeli içerisinde E vitamini ve shea yağı bulundurur. Bu yüzden cildinize ekstra kurutmaz, güzelce köpürür, cildinizi kir ve yağdan arındırarak temiz kokusu ile size baharı anımsatır.

Farmasi Hindistan Cevizi Vücut Spreyi
Bahar ve yaz aylarında Parfüm kullanmak Size fazla geliyor ise o halde vücut spreylerine yönerebilirsiniz. Hafif, ferah hissedeceğiniz tropikal Hindistan cevizi esansı vücut spreyi ile gün boyu tazeliği yaşayın!

Farmasi Hindistan Cevizli El Kremi
El kremi Hindistan cevizi yağı içerir ve hafif bir formüldedir. Bu yüzden hızlı bir şekilde emilir. Ellerinizde yapışkan his bırakmaz. Ellerinizi derinlemesine nemlendirirken mis gibi kokmasına da yardımcı olur.
izde Farmasi Hindistan cevizi bakım serisini ve daha birçok Farmasi ürününü online ve güvenle satın almak için Farmasikatalogu.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Site üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra Farmasiye ücretsiz üye olabilirsiniz. Farmasiye üye olduktan sonra tüm Farmasi ürünlerini katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimli fiyatlara satın alma şansına sahip olursunuz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.