​Farmasi ile 3 Güzellik Sırrı

Farmasi ile 3 Güzellik Sırrı

Farmasi renkli kozmetik anlamında temiz içerikli ürünleri piyasaya süren ve fiyat performans açısından oldukça kaliteli ürünler üreten yerli sermaye ile yoluna devam eden bir markadır. Farmasi’de renkli kozmetik alanında aradığınız bütün ürünleri bulabilirsiniz. Fondötenden, BB kremlerine varana kadar tüm ürünlerin renk seçenekleri ile cildinize uygun tonu bulabilirsiniz. Far paletlerinde yüksek pigmentasyona sahip ve her zevke uygun far paletlerini, eyeliner, dipliner ve göz kalemi çeşitlerinde ise kalıcılığı bulabilirsiniz. Aradığınız tüm kozmetik ürünleri Farmasi’de!

İşte Farmasi Kozmetik Ürünleri 3 Güzellik Sırrı

  1. Farmasinin en meşhur yağlarından biri olan aynısefa yüz yağını fondötenler ile karıştırarak fondöteninizin yapısını inceltebilir, daha parlak ve ıslak bitişli hale getirebiliriz ve en önemlisi cildiniz ile bütünleşmesini sağlayabilirsiniz. Siz de kıvamını koyu bulduğunuz veya fazla mat bulduğunuz fondöteninizin içine bir iki damla Farmasi aynısefa yağı damlatarak fondöteninizin bitişini satin, parlak hale getirebilirsiniz.
  2.  Farmasi vfx Pro makyaj bazı ile makyajınızı daha kalıcı hale getirebileceğinizi ve göreneklerinizi gizleyebileceğinizi biliyor musunuz? Farmasi vfx Pro makyaj bazı gözeneklerinizin görünümünü küçültürken aynı zamanda makyajı cildinize oturtmak için gerekli kadifemsi etkiyi yaratır. Bu etki sayesinde makyaj cildinizde pürüzsüz görünür ve aynı zamanda kalıcılığı artar.
  3. Krem ürünlerin üzerine toz ürünler uygulamak her daim kalıcılığı arttıran bir püf noktasıdır. Siz de makyajınızda ve kalıcılığa önem veriyorsanız ilk aşama olarak yüzünüzü Farmasi krem kontür Stick ile boyutlandırıp ardından elmacık kemiklerini üzerini Farmasi krem aydınlatıcı Stick ile aydınlatın. Son olarak toz formda bulunan kontör kitindeki bronz ürünü elmacık kemiklerinizin altına uygulayarak Stick formdaki kontörü sabitleyin. Aynı şekilde elmacık kemiklerimizin üzerine uyguladığınız stick aydınlatıcıyıda toz aydınlatıcı ile birleştirerek birbirlerine tutulmalarını sağlayabilirsiniz.

Farmasin.com adresinden Farmasi’ye kayıt olarak ürünleri %30 %40 daha indirimli satın alabilirsiniz.