Farmasi Ink Liner İle Göz Şekline Uygun Eyeliner Çekme Teknikleri

Göz makyajında eyeliner görüntüsünden vazgeçemiyor ve her gün uygulamaktan yanaysanız o halde gözlerinizin yapısına uygun eyeliner çekme tekniklerinden bahsedelim. Eyeliner çekmeye henüz yeni başladıysanız sizin için çok daha uygun seçenekler hangileri? 

Farmasi’de uygun fiyata satın alabileceğiniz yüksek performanslı ink liner seçeneği 
Farmasi ink liner seçeneği keçe uçlu bir yapıya sahiptir. Bu yüzden tıpkı keçeli kalem gibi kolay bir şekilde kullanılır. Diğer eyelinerler gibi kurumaz, kuruluk hissi yaratmaz ve tek seferde incecik çizgiler elde etmenize yardımcı olur. Eğer eyeliner çekmeye yeni başladıysanız Farmasi ink eyeliner sayesinde daha ince, daha muntazam çizgiler yaratmaya başlayabilirsiniz. Gözlerinizin şekline uygun olarak eyeliner çekmek göz yapınızı çok daha güzel gösterecektir. İşte birbirinden farklı göz yapılarına uygun eyeliner çekme teknikleri; 

Birbirine yakın gözler
Eğer gözlerinizin birbirine fazla yakın olduğunu düşünüyorsanız gözlerinizi birbirinden ayırmak için gözlerinizin iç kısmını eyeliner uygulamaktan kaçının. Bunun yerine ortadan başlayarak kuyruk kısmına uzatın ve dikkati dış köşelere çekin. Bu gözlerinizin daha ayrık görünmesine yardımcı olur. 

Ayrık gözler nasıl eyeliner çekmeli?
Eğer gözlerinizin birbirinden fazlaca ayrık olduğunu düşünüyorsanız gözlerinizi yakınlaştırmak adına iç kısımlarına eyeliner uygulayın. İç kısımlarından başlayarak uyguladığınız eyeliner gözlerinizi birbirine daha yakın gösterecektir. 

Düşük göz kapakları olanlar için eyeliner çekme teknikleri 
Göz kapaklarınız düşük ve çektiğiniz eyeliner katlanma yerinde birikiyor ise o halde kuyruğu daha ince ve daha kısa eyelinerlar çekmelisiniz. Eyelineri ne kadar uzatırsanız göz kapaklarınız o kadar düşük görünecektir. İncecik bir eyelinerin küçük bir kuyruğu olması sizin için yeterli olacaktır. 

Görmüş olduğunuz gibi birbirinden farklı göz tipleri için farklı eyeliner çekme seçenekleri mevcut. Farmasi ink liner sayesinde bu işlemleri çok daha kolay ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Modelimiz üzerinde Farmasi ilk liner uygulanmıştır. Farmasi ürünlerini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.