Farmasi İntimate Care Genital Bölge Temizleme Ürünleri

Uzmanlar özellikle genital bölgenin çok daha hassas bir bölge olduğunu ve buradaki yararlı bakterilerin asla zarar görmemesi gerektiğini, bu bölgenin sabunla, duş jeliyle veya parfümülü ürünlerle temizlenmemesi gerektiğini ısrarla vurguluyorlar. Farmasi inmate genital bölge temizleme ürünleri yüksek pH değerine sahiptir. İçerisinde paraben, parfüm, alkol, SLS, ftalat, triklosan türevleri bulunmadığından dolayı genital bölge kullanımına çok uygundur. Farmasi inmate genital bölge temizleme ürünleri iki çeşittir.

Farmasi Genital Bölge Temizleme Jeli
Bayanların dış genital bölgesi’nin hijyen ihtiyacını karşılamak için özel olarak geliştiren günlük temizleme jeli kadınların başlıca tercihleri arasında yer alıyor.
Dış genital bölgeyi temizlemeye yardımcı olurken pH dengesini destekler. İçeriğindeki yatıştırıcı özler ve hoş kokusu sayesinde gün boyu devam eden bir tazelik sağlamaya yardımcı olur. 

Farmasi DR.C.Tuna  İntimate Yıkama Jeli 225 ML 

ÜRÜN KODU: 1105013

Farmasi İntimate Genital Bölge Temizleme Mendili
Papatya ve çay ağacı özleri ile formüle edilen yumuşacık mendiller hoş kokulu ve ferahlatıcıdır. İçerdiği laktik asit ile cildin doğal pH dengesini bozmaz. Günlük kullanım için idealdir.

Farmasi İntimte genital bölge temizleme mendili 20 adet 1203003

Tüm Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.