Farmasi İntimate Genital Bölge Temizleme Ürünleri

Uzmanlar özellikle genital bölgenin çok daha hassas bir bölge olduğunu ve buradaki yararlı bakterilerin asla zarar görmemesi gerektiğini, bu bölgenin sabunla, duş jeliyle veya parfümülü ürünlerle temizlenmemesi gerektiğini ısrarla vurguluyorlar. Farmasi inmate genital bölge temizleme ürünleri yüksek pH değerine sahiptir. İçerisinde paraben, parfüm, alkol, SLS, ftalat, triklosan türevleri bulunmadığından dolayı genital bölge kullanımına çok uygundur. Farmasi inmate genital bölge temizleme ürünleri iki çeşittir.

Farmasi Genital Bölge Temizleme Jeli
Bayanların dış genital bölgesi’nin hijyen ihtiyacını karşılamak için özel olarak geliştiren günlük temizleme jeli kadınların başlıca tercihleri arasında yer alıyor.

Hafif ve pH dengeli formülü ile yatıştırıcı özelliktedir. Laktik asit ve çay ağacı yağı ile zenginleştirilmiş içeriği ile nemlendirir. Taze kadınsı bir koku verir. Günlük kullanım için idealdir. Kullanıldıktan sonra ılık su ile durulayınız.

Farmasi genital bölge temizleme jeli 445 mil 1105010

Farmasi İntimate Genital Bölge Temizleme Mendili
Papatya ve çay ağacı özleri ile formüle edilen yumuşacık mendiller hoş kokulu ve ferahlatıcıdır. İçerdiği laktik asit ile cildin doğal pH dengesini bozmaz. Günlük kullanım için idealdir.

Farmasi İntimte genital bölge temizleme mendili 20 adet 1203002

Tüm Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.