Farmasi Kasım Ayı Yeni Parfümler

Parfüm çeşitliliğinde durmak bilmeksizin her yeni ayda piyasaya yeni kokular sürmeye devam eden Farmasi’nin parfüm skalası oldukça geniş! Farmasi’de kadın erkek parfümlerinde oldukça iddialı kokular sizleri bekliyor! Sizde koku seçeneklerinde oldukça kalıcı, içerisinde alkol bulunmayan ve alkol kokusunu duymayacağınız, kaliteli parfümler kullanmak istiyorsanız Farmasi’yi tercih edebilirsiniz.

Farmasi’nin Kasım ayında yeni çıkan parfümleri Omnia ve Imperia parfümlere birlikte göz atalım! Yeni çıkan erkek ve kadın parfümlerinin en kalıcları olan Omnia ve İmperium parfümlerin birbirinden farklı içerikleri bulunuyor.

Omnia kadın parfümü

Sizler için bugüne kadarki en kalıcı kokuyu hazırladık!
Omnina parfümü % 65’e Varan indirimle, tanıtım fiyatı ile satın alabilirsiniz! Fark edilmek isteyen kadının kokusu!
Ardınızda kalıcı bir iz bırakmak istiyorsanız Omnia tam size göre! Bugüne kadar kadınlar için tasarladığımız kokuların en kalıcı olaı Omnia! Sizi mitolojik bir kahraman kadar unutulmaz kılacak!

Üst nota çiçeksi
Kalp notası Menekşe süsen kökü ve beyaz çiçekler
Dip nota Sandal ağacı Amber ve beyaz misk

Sizde % 65’e Varan indirimden faydalanmak için Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden Omnia parfümü güvenle sipariş verebilirsiniz.

Farmasi nin yeni çıkardığı erkek parfümü İmperium ise oldukça iddialı!

İmperium yüzyılın erkek kokusu olabilir!

İhtişam ve Tutku’nun tek bir koku da buluşması..

Bugüne kadar erkekler için tasarladığımız en kalıcı koku olan İmperium için imparatorların gücünden ilham aldık. Güçlü erkeği yansıtan bu eşsiz parfümle girdiğiniz her yeri egemenliğiniz altına alacaksınız.

% 65’e Varan tanıtım fiyatı ile Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden imperium erkek parfümünü Sipariş verebilirsiniz.

İmperium, kokun gücünü yansıtsın!
Üst notalar elma ve bergamot
Kalp notası Sardunya ve pembe biber
Dipnota paçuli ve deri

Farmasi ürünlerini Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden online ve güvenli bir şekilde sipariş verebileceğiniz gibi katalog fiyatı üzerinden çok da indirimli satın almak isterseniz sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak ücretsiz bir şekilde Farmasi’ye  üye olabilirsiniz. Böylece vereceğiniz siparişlerde kâr elde etmiş olacaksınız.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.