Farmasi Kozmetik’ten İlk Kez Direktör Olana Ödül Var!

Hem kaliteli ürünleriyle hizmet veren hem de üyelerinin bütçesine katkı sağlayan Farmasi Kozmetik, şimdi de satış yaptıkça seviye atlatan uygulamalar gerçekleştiriyor. Mayıs-Aralık ayları arasında ilk kez direktör olanlara 5000 TL ödül verecek olan Farmasi Kozmetik, direktör unvanı alan üyelerine ödülü 12 ay boyunca eşit şekilde ödeyecek. Ancak 12 boyunca unvanı koruma şartı olduğunu da hatırlatalım. Unvanın korunamadığı aylarda üyeler ödeme alamayacak.

Ünvanını Yükselten Ödülleri Topluyor

Türkiye’nin kullandıkça kazandıran kozmetik markası Farmasi Kozmetik, üyelerinin kazançlarını katlamaya yönelik yeni uygulamalar gerçekleştiriyor. Her yaş grubuna yönelik ürünleriyle dikkat çeken ve hem uygun fiyatlı hem de kaliteli kozmetik ürünleriyle her geçen gün üye sayısını arttıran Farmasi Kozmetik’te şimdi de satış yaptıkça seviye atlama dönemi başlıyor.

Günümüzde kişisel bakım, güzellik ve estetik denildiğinde akan sular duruyor. Ancak pek çok markanın çeşitli ürünleri de cep yakıyor. Kaliteli ve de uygun fiyatlı ürün bulmak pek günümüzde kolay değil. Farmasi Kozmetik’te ise durum tamamen farklı. Mağazası olmayan, üye satış sistemiyle müşterilerine hizmet veren Farmasi Kozmetik, kaliteli kozmetik ürünlerinin kullanmanın yanı sıra dileyenlere satış danışmanlığı fırsatı tanıyarak ekonomik açıdan katkı sağlıyor.

Kazanç planı ve prim sistemi üzerine kurulu olan Farmasi Kozmetik’teki yolculuk ilk olarak satış danışmanı olmakla başlıyor. Ardından süreç içerisinde yapılan satış bazlı olarak Liderlik, Üst Lider, Yönetici, Direktörlük, Altın Müdür, Platin Müdür, Zümrüt Müdür ve Elmas Müdür gibi unvanlar geliyor. Gerçekleştirilen satışa bağlı olarak unvan da yükseliyor.

Helal Kozmetik Nedir?

Helal kozmetik demek, iyi üretim uygulamalarıyla (GMP) elde edilmiş kozmetik ürünler demek. Farmasi Kozmetik de Helal Ürün Belgesi’ne sahip bir marka olarak müşterilerine güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.