Farmasi Krem Göz Farları

Bahar ve yaz aylarında olmazsa olmazlardan biri de krem makyaj ürünleridir. Krem ürünlerin hafif yapısı, yüksek renk vermeleri ve parlak bitişleri sayesinde bahar ve yaz aylarında kullanım için çok uygunlardır. Sizde kremsi formüldeki farları beğeniyorsanız O halde bu ay Farmasi kataloğuna mutlaka göz atmalısınız! Farmasi nin yeni çıkan krem göz farları çeşitlerini gördünüz mü?

Birbirinden farklı renklere sahip olan Farmasi krem göz farları ile bambaşka makyajlar elde edebilirsiniz! Dilerseniz pembe tonlarından bordo tonlarına, dilerseniz mavi tonlarından yeşil tonlarına, dilerseniz yaz aylarına uygun bronz tonlardan gümüş tonlarına varana kadar aradığınız tüm renkleri Farmasi yeni krem göz farı serisinde bulmanız mümkündür!

Yumuşacık yapısı, parmakla uygulandığında bile yüksek renk verme performansı ile tüm göz renklerine hitap edecek renkleri bir arada barındıran Farmasi göz farı serisinde siz de aradığınızı rengi bulacaksınız! Dilerseniz göz farlarını tek başına uygulayabilir, parlak bir bitiş elde edebilir, dilerseniz tıpkı bir baz gibi uygulayabilir, üzerine toz farınızı uygulayarak farınızı sabitlenebilir, uzun süre kalıcılık sağlayabilirsiniz .

Açık tonlardaki farları dilerseniz göz pınarlarına aydınlatıcı gibi de uygulayabilirsiniz. Birbirinden işlevsel ve farklı kullanım önerileri olan Farmasi göz farlarını keşfetmek için hemen şimdi farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz!

Sayfada bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak dilerseniz tüm ürünleri %30 %40 daha indirimli fiyatlara satın alabilir, Farmasi ailesine katılarak Farmasi danışmanı ünvanına sahip olabilirsiniz.

Farmasi yeni krem göz farı serisi Pink glow 3 gram 1301491

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.