Farmasi Krem Göz Farları İle Makyaj Önerileri

Krem ürünlerle makyaj yapmak hem çok pratik oluyor, hem de sonucu çok doğal oluyor! Farmasi’nin yeni formülize edilmiş uzun süre kalıcı renklerin keyfini çıkarabileceğiniz krem göz farlarını gördünüz mü?
Farmasi’nin birbirinden farklı renk tonlarına sahip krem göz farları bulunuyor. Aradığınız tüm tonları bulabileceğiniz bu muhteşem seride ortaya harika göz makyajları çıkartabilirsiniz. Yeni krem farları çok seveceksiniz! Bu krem farlarda herhangi bir bulaşma sorunu yaşamazsınız, göz kapağındaki çizgilere dolma yapmaz, herhangi bir akma dağılma bulaşma söz konusu değidir! Daha yoğun renk verimi, kuruyup taşlaşm dan uzun süre ürün kullanımı, ipeksi bir sürüm ve pürüzsüz yayılıma sahiptir.

Dilerseniz bu krem farları toz farlar ile birleştirerek makyajınızın kalıcılığını arttırabilir, dilerseniz tek başına kullanarak daha soft doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Parmak uçlarınızı kullanarak krem göz farı göz kapağına uygulayabilirsiniz. Böylece elinizin ısısı ile krem göz farı ısınacak ve göz kapağınıaı çok daha iyi yayılacaktır. Dilerseniz far fırçası veya far oturtma fırçası ile muntazam bir şekilde farınızı uygulayabilirsiniz. Krem farlar ile birlikte kullanabileceğiniz çeşitli renk kombinasyonları da mevcuttur.

Örneğin mavi ile mürdüm tonlarını, pembe ile gümüş rengi tonlarını, bronz kahve ile altın sarısı tonlarını birleştirerek ortaya çok farklı göz makyajları çıkartabilirsiniz. Daha buğulu bakışlar için göz kapağının dış kısımlarına biraz daha koyu göz farları uygulayabilir, daha aydınlık bir görünüm için göz kapaklarının iç kısımlarına daha açık renkteki krem farları uygulayarak ortaya degradeli ve ombre bir görünüm çıkartabilirsiniz.
Bu krem farlar ile hem gündüz hem de gece makyajınızı yapabilirsiniz. Dilediğiniz bütün renkleri bulabileceğiniz Farmasi krem farların içerisinde Rose Gold yani pembe altın tonundan lacivert, gümüş gri, haki yeşili, altın sarısı bordo, boz kahve, bronz tonlara varana kadar İhtiyacınız olan tüm renkleri bir arada bulabilirsiniz.

Farmasi krem farı parmaklarınızla uyguladıktan sonra dilerseniz hiç dağıtmayabilir, dilerseniz dış köşelerine karıştırma fırçası ile hafif bir şekilde dağıtarak maskara uygulayıp günlük makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz ağır ve gösterişli gece makyajları için daha koyu tonları göz kapaklarınıza parmaklarınızla uyguladıktan sonra kirpik diplerinize Farmasi Secret eyeliner geçerek muhteşem bir kedi bakışı görünümü yakalayabilirsiniz. Özellikle lacivert ve bordo tonlarında gece makyajlarını da kullanarak ortaya metalik bir etki çıkartabilirsiniz.
Tüm bakışlar üzerinizde olacak!

 Bu muhteşem ürünleri Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.