Farmasi Kullanan Ünlüler

Farmasi günden güne adını duyuruyor, popülaritesini arttırıyor ve kullanıcıları tarafından önerilerek daha büyük kitlelere ulaşmayı başarıyor! Farmasi kullanan ünlüler de gün geçtikçe artıyor! Güvendiğimiz, güzelliğinden gözlerimizi alamadığımız ve güzellik tavsiyelerini bin bir dikkat ile dinlediğimiz birçok ünlü Farmasi ürünlerini kullanıyor ve tavsiye ediyor.

Hangi ünlüler Farmasi ürünlerini kullanıyor?

Çağla Şikel
Güzelliği zerafeti ve doğallığı ile her daim kadınların gözdesi olmuş olan Çağla Şikel Farmasi ürünlerini kullanıyor ve tavsiye ediyor! Çağla Şikel Farmasi ürünlerinde özellikle vfx Pro fondoten ve vfx Pro makyaj bazını tavsiye ediyor. Aynı zamanda buğulu göz makyajlarını oldukça sık kullanan Çağla Şikel Farmasi Secret eyeliner Pen ve Farmasi göz kalemiyle Buğulu bakışlarının keyfini çıkartıyor. Bildiğiniz gibi Çağla Şikel’in en sevdiği görünüm bronz görünüm! Bronz görünümünün destekleyicisi olarak girdiği her ortamda parlayan Çağla Şikel ışıl ışıl bir cildi tercih ediyor. Bronz pudra ile kontür makyajı yapılan ve aydınlatıcı kullanılan Çağla Şikel’in Farmasi kataloğundaki makyajları çok beğenmişti, sizde Çağla Şikel gibi bronz ve canlı bir tene kavuşmak istiyorsanız Farmasi terracotta pudrayı kullanarak bu görünümü yakalayabilirsiniz.

Ivana Sert
Sempatik tavırları ile gönlümüzü kazanmış olan Ivana Sert de Farmasi ürünlerini kullanan ünlüler arasında yer alıyor!

Özellikle İvana Sert’in iddialı makyajının ilk tercihi rengarenk Farmasi mat rujlardan yana oluyor. Farmasi mat rujların tüm renklerini oldukça beğendiğini vurgulayan Ivana Sert aynı zamanda Farmasi nin bakım ürünlerini de kullanıyor. Farmasi bakım ürünlerinde aynısefa yağı özlü ürünleri kullanan Ivana Sert renkli kozmetik ürünlerinde ise en çok Farmasi nin rujlarını ve ten ürünlerini beğendiğini vurguluyor.

Sizde güzellik ikonları ve ünlüler gibi rengarenk iddialı makyajlara imza atmak istiyorsanız Farmasi ürünlerini kullanabilirsiniz. Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.