Farmasi Lipliner Ekstra Yumuşak Dudak Kalemi Serisi (Yeni)

Tek başına ruj olarak bile uygulayabileceğiniz kadar yumuşak, yüksek renk pigmentasyonuna sahip ve tek seferde rengini veren dudak kalemleri hayal edin! Farmasi yenilenen makyaj koleksiyonundaki yeni ekstra yumuşak dudak kalemleri baştan aşağı yenilenen formülleri ve yeni renkleri ile sizlerle!

Yoğun renk pigmentine sahip kalemlerini dilerseniz dudaklarınızı çerçevelemek için kullanabilir, dilerseniz tek başına ruj gibi uygulayabilirsiniz. Ekstra yumuşak dokusu sayesinde dudağınızda yağ gibi kayar, asla zorlamaz. Bu sayede dudağınıza ruj gibi uyguladığınızda parça parça bir görünüm ortaya çıkmaz. Mükemmel örtüşe sahiptir. Yüksek renk verme performansının yanı sıra aynı zamanda rujların altında uygulandığında üzerine rujunuzu tekrar uyguladığınızda böylece ekstra kalıcılık vadeder.

Saatlerce süren kalıcı etki,

Suya dayanıklı özel formülüyle şimdi sizlerle!

Dudak makyajınızın mükemmel olmasını arzuluyorsanız O halde dudaklarınızı çerçeveledikten sonra dudak kaleminin rengine uygun bir ruj ile görünüşünüzü tamamlayabilirsiniz! İster mat rujlarınız, ister saten bitişli kremsi parlak rujlar ile kullanabilirsiniz! Farmasi ekstra yumuşak dudak kalemi serisinde yumuşak tonlardan mor tonlara, pembe tonlarından kırmızı ve kahve tonlarına varana kadar aradığınız tüm renkleri bulmanız mümkündür. Saatler süren kalıcı etki ile rujunuza en uygun dudak kaleminizi seçerek dudaklarınızın sınırlarını belirginleştirip, güzel bir çerçeve hattı oluşturarak profesyonel bir makyaj yaratabilirsiniz.

Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabileceğiniz gibi sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra sizde Farmasi ailesine katılarak ürünleri katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimli fiyatlara satın alabileceğinizi de unutmayın.

Farmasi yeni ekstra yumuşak dudak kalemi 09 numara  9700765

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.