Farmasi Magic Pearls Pudralar

Ten makyajlarının olmazsa olmaz adımlarından biri de şüphesiz hem renkli hem de ışıltılı pudralar kullanmak! Renkli ve ışıltılı pudralar yaz aylarına oldukça yakışıyor ve cildinizi olduğundan daha sağlıklı gösteriyor. Farmasi Magic Pearls pudra serisi ile cildinizde istediğiniz ışıltıyı ve doğallığı yakalamanız mümkün. Üç farklı tonu bulunan Farmasi Magic Pearls pudra hem bronz bir ten, hem de ışıltılı bir ten yaratmanız için birebir!

Magic Pearls Powder Colour Corrector
Minik, rengarenk, birbirinden farklı pastel tonlara sahip toplar hayal edin! Farmasi Magic Pearls Colour Corrector pudra isminden de anlaşılabileceği gibi yüzde bulunan renk eşitsizliğini gidermeye yardımcı oluyor. Bu renkli pudra topları cildiniz ile bütünleşerek birbirinden farklı renkleri ortaya çıkartıyor ve cildinizin asıl doğal ışıltısını ortaya çıkartmayı hedefliyor. Hem elmacık kemiklerinizin üzerine, hem dudaklarınızın üzerine, burun kemiklerine ve şakaklarda kullanabileceğiniz Magic pearls powder colour corrector özellikle cildinde renk eşitsizliği bulunanların tercih etmesi gereken pudralardan biridir.

Magic Pearls Powder Beached Bronzer
Yaz aylarının olmazsa olmaz görünümlerinden biri de şüphesiz bronzluğumuzu devam ettirmek ve vurgulamak! Eğer bronzluğunuzu daha da vurgulamak istiyorsanız Farmasi Magic pearls powder beached Bronzer pudrayı mutlaka denemelisiniz! Top formda olan bronzer içerisinde birbirinden farklı bronz tonları barındırdığı için oldukça doğal bir görünüm katar. Koyu bronzlar, açık bronzlar şampanya bronzları bir arada! Cildinizde muazzam bir ışıltı yaratacaktır. Büyük bir kabuki fırça ile ister tüm cildinizde, ister boyun ve dekolte bölgenizde, isterseniz bacaklarınızda bile kullanabileceğiniz harika bir ışıltıya sahiptir.

Farmasi Magic Pearls Powder Blushing Bronzer
Allık tercihinde mat allıklar yerine sedefli, hafif ışıltılı allıkları tercih ediyorsanız o halde Farmasi Magic pearls powder blushing Bronzer tam sizlik! İçerisinde gül kurusundan şampanyaya, bronzlardan turunculara, pembelerden gül kurusu tonlarına varana kadar birçok rengi barındıran top allık yanaklarınızda harika bir renk bırakacaktır. İsterseniz sadece elmacık kemiklerinizin üzerine, isterseniz güneşten yanmış bir görünüm için hafif burnunuzun üzerinde de uygulayabilirsiniz. Cildinizde aynı zamanda hafif tatlı bir pembelik ve ışıltı bırakacağından dolayı yaz aylarında kullanılması çok uygundur.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.