Farmasi Maskara Çeşitleri

Farmasi Kozmetik renkli kozmetik alanındaki ürün çeşitliliğini sürdürmeye ve her geçen gün ürün kategorisine yeni ürünler eklemeye devam ediyor! Farmasi’nin en meşhur renkli kozmetik ürünlerinden biri de şüphesiz maskaraları.. Farmasi maskaralar birbirinden farklı fırça yapılarına sahiptir. Bu da farklı kirpik tiplerine sahip kişilerin kendilerine en uygun maskarayı bulunmasını kolaylaştırır. Nasıl ki kirpik tipleri birbirinden farklıdır kirpiklerin ihtiyacı da farklı olacaktır. Bu yüzden her kirpiğin farklı maskara fırçasına ve farklı maskara yapısına ihtiyacı vardır. İşte Farmasi’de bulabileceğiniz birbirinden farklı maskaralar ve vaatleri;
Farmasi Zen Maskara
Farmasinin en çok tercih edilen markalarından biri de Farmasi Zen maskaradır. Uzun siyah ve dolgun kirpikler isteyenlerin memnun kalacağı Farmasi Zen maskara fırçası ile kirpiklerinizi uzatır belirginleştirir aynı zamanda tek tek ayırır. Eğer maskaradan beklentiniz dolgunluk, hacim ve uzatma ise hepsi bir arada Zen maskaraya bakabilirsiniz.
Farmasi Deep Black Maskara
Kirpiklerinizin simsiyah olmasını istiyorsanız ve maskarada aradığınız şey yoğun siyahlık, dolgunluk ve hacim ise o halde aradığınız maskara Farmasi Deep Black olabilir. içerdiği E vitamini ve provitamin B5 ile aynı zamanda kirpiklerinize bakım yapan bir maskaradır.
Farmasi Ultra Starlook Maskara
Kirpiklerinizin dipten uca kıvrılmasını, uzamasını aynı zamanda dolgun görünmesini istiyorsanız o halde Farmasi Ultra starlook maskaraya mutlaka şans vermelisiniz! Ekstra dolgun kirpikler yaratan özel çam şeklindeki konik fırçası ile kirpiklerinize dipten uca kavrar ve uzatarak tek tek ayırır. Keratin içerdiği için aynı zamanda kirpiklerinize bakım yapar.

Farmasi Scandal Lash Maskara
Eğer kirpiklerinizde ağırlık yapmayacak, günlük kullanıma uygun, hafif bir maskara arayışıdaysanız o halde Farmasi Scandal lash maskaraya bakmalısınız. Ağırlık hissi vermeyen, aynı zamanda hacım etkisi yaratan kıl fırçalı yapısı ile özellikle şekil almayan kirpikler için birebirdir.

Farmasi MegaSshock Maskara
Farmasi’nin en meşhur maskaralarından biri olan Mega Shock Volum maskara geliştirilmiş formülü ile özel taraklı fırçası sayesinde kirpiklerinize olduğundan daha uzun ve belirgin bir görünüm kazandırır. Aradığınız uzun ve belirgin kirpikler ise Mega shock maskara tam sizlik!

Farmasi Extreme Curl Maskara
Kirpikleriniz sert, aşağıya bakıyor ve bir türlü kıvrılmak bilmiyor ise o halde Farmasi Extreme curl maskara tam sizlik! özel kaşık formdaki eğik yapıda fırçası ile kirpiklerinizi dipten uca kavrayarak kıvırır. Hacim verir ve dolgunlaştırır.. Özel kavisli fırçasıyla takma kirpik görünümü yaratır.

Farmasi Optimal Style Maskara
Eğer plastik fırça yapısındaki maskaraları seviyorsanız O halde Farmasi optimal Style maskara ile çok iyi anlaşırsınız! Plastik fırça kılları sayesinde tek tek ayrılmış kusursuz kirpikler yaratır.

Farmasi 3D Effect Maskara
Üç boyutlu, takma kirpik görünümünde, ekstra dolgun hacimli ve belirgin kirpiklere sahip olmak istiyorsanız o halde İhtiyacınız olan Farmasi 3D maskara! Aynı zamanda kirpikleri ayıran, volüm veren ve uzatan bir maskara arıyorsanız Farmasi 3D maskaraya mutlaka şans vermelisiniz!

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.