Farmasi Men Bakım Serisi

Bakımlı erkeklerin tercihi olan Farmasi Man bakım serisinin içerisinde birbirinden faydalı, işlevsel ürünler bulunuyor! Cilt bakımından sakal bıyık bakımına, cilt yatıştırıcı kremden, nemlendiricilere ve koltuk altı deodorantına varana kadar bir erkeğin ihtiyacı olan her şeyi Farmasi men serisinde bulabilirsiniz! Gelin bu bakım serisini birlikte inceleyelim;

Farmasi Men Sakal ve Bıyık Serumu
Bakımına düşkün, sakal ve bıyık bırakmaktan hoşlanan erkeklerin tercihi Farmasi Men Sakal ve bıyık serumuiçerisinde birbirinden faydalı yağlar bulunduruyor. Bu yağlar hem sakal ve bıyıklarınıza bakım yapıyor, parlatıyor hem de cildinize nem vererek kızarıklığını alıyor!

Farmasi Men Göz Çevresi Bakım Kremi
Erkekler için pratik bakımlar için pratik uygulama sağlayan kremler oldukça önemlidir. Bu yüzden Farmasi Men serisindeki kremler çabuk emilen hafif formülleri ile anında sürüp dışarı çıkabileceğiniz şekilde formüle edilmiştir. Farmasi Man göz çevresi bakım kremi sürüldükten sonra hemen emilir, göz çevresini nemlendirir, dinlendirir ve daha aydınlık gösterir.

Farmasi Men Yatıştırıcı Tıraş Jeli
Traş bıçağının verdiği sert etkiden cildinizi korumak, cildinizin tahriş olmasını engellemek için üretilmiş özel bir üründür. İçerisinde bulunan Ginseng ve Mentol özleri ile cildinizi rahatlatır ve soğuk bir his verir.
Farmasi Men İkisi Bir Arada Tıraş Sonrası Balsam ve Nemlendirici

Traş sonrası Tahriş olmuş cildinizin kızarıklığını almak, yatıştırmak, onarmak, nemlendirmek için kullanabileceğiniz hepsi bir arada bir üründür. İçerisinde bulunan Mentol ile cildinizi anında ferahlatır buz gibi soğuk bir his verir.

Farmasi Men Roll on Deodorant
Koltuk altlarınızda gün boyu koruma yaşamak istiyorsanız 24 saat kuruluk etkili Farmasi Men Dep Roll on kullanabilirsiniz! İçerisinde alüminyum ve paraben bulunmayan 24 saat ter kokusuna karşı koruma içeren bir deodoranttır.

Farmasikatalogu.com sayfasını inceleyerek Farmasi’ye üye olabilir ürünleri %30 %40 daha indirimli fiyatlara satın alma şansına sahip olabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.