Farmasi Midnight Smoke Tekli Far İle Göz Makyajı

Farmasi’nin birbirinden farklı renklere sahip yenilenen tekli far serisini gördünüz mü? Farmasi tekli far serisinin içerisinde göz makyajında kullanabileceğiniz doğal tonlardan, çılgın tonlara varana kadar aradığınız tüm renkleri bulabilirsiniz! Yumuşacık yapısı, kadifemsi dokusu, tozutmaması, yüksek pigmentasyonu ile Farmasi tekli farlardan vazgeçemeyeceksiniz!

 Eğer aradığınız far rengini bir türlü bulamıyorsanız veya aradığınız far rengi çoklu bir paletin içerisinde ise far paleti satın almak zorunda değilsiniz! Teklif farları satın alarak kendi far paletinizi de oluşturabilirsiniz. Farmasinin en sevilen tekli farlarından biri de Midnight Smoke isimli koyu lacivert gece mavisi farı. Bu far ile yapacağınız makyaj ile gözlerinizi vurgulayabilir, makyajınızı geceye uyarlayabilirsiniz..

İşe ilk olarak fondöten ile başlayıp tüm cildinizi mat gösterecek Farmasi Stay matte fondöten kullandıktan sonra Farmasi Stay matte pudra ile tüm yüzünüzü sabitleyin. Sıra geldi göz makyajına;
Farmasinin teklif farlarından Midnight Smoke tekli farı parmaklarınız yardımı ile göz kapaklarınıza uygulayın. Pigmentini ve yoğunluğunu arttırmak için dilerseniz makyaj fırçasına bir miktar Farmasi Time Locker makyaj sabitleme spreyi sıkarak farı ıslak bir şekilde de uygulayabilirsiniz. Böylece ortaya daha metalik bir görüntü çıkacaktır. Daha sonra farın köşelerini dağıtarak daha buğulu bir görünüm yaratabilirsiniz..

Göz makyajında bütünlüğü yakalamak adına aynı işlemleri gözünüzün altına da uygulayın. Son dokunuş olarak Farmasi siyah göz kalemini gözlerinize ve kirpik diplerinize uygulayın. Bu gözlerinizin daha buğulu, daha derin bir bakışa sahip olmasına yardımcı olacaktır. Dilerseniz gözlerinizi daha da büyütmek için gözlerinize herhangi bir kalem uygulaması yapmayabilir veya ten rengi bir kalem uygulayarak gözlerinizin daha iri, daha büyük görünmesine yardımcı olabilirsiniz .

Göz makyajınızı tamamlayıcısı olarak Farmasi Secret eyeliner uygulayın.Eyelinerdan sonra Farmasinin en sevilen maskaralarından biri olan Farmasi Zen maskara uygulayın! Kırmızı tonlarında bir ruj kullanarak makyajınızı tamamlayın! İşte makyajınız hazır!

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.