Farmasi Nude Oje Renkleri

Her yaşa, her ten rengine, Her ortama yakışan Nude Ojelerin en güzel tonları Farmasi’de! Farmasi nail Color oje serisi 7 güne kadar kalıcılık vadeden, hızlı kuruyan, özel formülüyle fırça izi bırakmayan bir seridir ve tüm kadınların favorisidir!

Farmasi nude oje serisinin içerisinde ten renginize en uygun olan ideal nude tonu bulmanız mümkündür! Tırnaklarınıza ve ten renginize en yakın tonu bularak siz de sık sık oje değiştirme derdinden kurtulun !

Nude Ojelerin en güzel yanı tüm kombinler ile uyum sağlaması, her mekana uyum sağlaması ve aynı zamanda elleri temiz ve bakımlı göstermesidir. Yaz kış sonbahar ilkbahar demeden mevsim, zaman ayırmaksızın her yaşa gidecek muhteşem oje tonları Farmasi’de!

İnci renginden bej rengine, gül kurusu tonlarından karamel ve kahve tonlarını varana kadar aradığınız nude oje rengini Farmasi Nude oje serisinde bulabilirsiniz. Tek katta örtücülük, yüksek pigmentasyon hızlı kuruma formülasyonu ve 7 güne kadar kalıcılık! Hepsi tek bir ojede!

Farmasi Nude oje serisindeki ojeler özellikle gelin adaylarının favorisi! Sizde gelinliğiniz ile zarif duracak, ellerinizi bakımlı ve temiz gösterecek bir oje arayışındaysanız Farmasinude oje serisine mutlaka göz atmalısınız. Elleriniz kıyafetiniz ile her daim uyumlu olsun bakımlı görünsün istiyorsanız nude ojeleri tercih edebilirsiniz.

Farmasi ürünlerini güvenli bir şekilde Online olarak Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.