Farmasi Oje Serisi

Farmasi renkli kozmetik anlamında birbirinden çeşitli ürünleri kullanıcıları ile buluşturmaya devam ediyor. Farmasi ürün çeşitliliğinde ihtiyacınız olan tüm ürünleri bulabilirsiniz. Renkli kozmetik ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine, ojelerden, fırça ve ev aksesuarlarına, temizlik ürünlerine kadar aradığınız, ihtiyacınız olan bütün ürünler Farmasi mevcuttur. Farmasi oje serisi ile birbirinden farklı renkleri ve birbirinden farklı yapıdaki ojeleri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Farmasi oje serisinin içerisinde klasik ojelerden, glossy yani daha parlak ojelere, mat ojelerden, glitter yani simli ojelere ve nude ojelere varana kadar birbirinden farklı yapıdaki ojeleri bir arada bulabilirsiniz.

Farmasi Glossy Oje Serisi
Farmasi glossy oje serisi özellikle tırnaklarında daha parlak, yüksek pigmentli ojeleri kullanmayı sevenlerin favorisi olacak! Farmasi Glossy oje serisinin içerisinde birbirinden farklı renkleri en parlak haliyle bulabilirsiniz.

Farmasi Mat Oje Serisi
Parlak ojelerin yerine mat ojeleri tercih eden ve uzun süre bu matlığın keyfini çıkartmak isteyen kişilerin gözdesi olacak! Farmasi mat oje serisinin içerisinde özellikle toprak, doğal tonlarda ojeler mevcuttur.

Farmasi Nude Oje Serisi
Farmasinin nude oje serisi tırnaklarının her daim bakımlı olmasını isteyen ve tırnaklarında kullandığı renklerin tüm kombinler ile uyum sağlamasını isteyenlerin gözdesi. Farmasi nude oje serisi doğal oje tonları ile tırnaklarınızdaki bakımı her daim vurgulayan ve sık sık tazelmenize gerek kalmayan joker oje renklerinden oluşmaktadır.

Farmasi Metalik Oje Serisi
2018 yılının en gözde trendlerinden biri de metalik etki! Metalik etkiyi hem makyajlarda hem de tırnaklarda görebiliyoruz. Farmasi metalik oje serisi ile siz de bu trende uyum sağlayabilirsiniz.

Farmasi Glitter Oje Serisi
Hem tek başına hem de diğer ojelerin üzerine uygulayarak ortaya farklı sonuçlar çıkartabileceğiniz Farmasi Glitter oje serisi pırıltılı etki ile tırnaklarınıza harika bir hava katacaktır.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.