Farmasi Profesyonel Ayak Bakım Aksesuarları

Güzellik merkezlerini yeterince temiz ve hijyenik bulmuyorsanız ev ortamında ayak bakımınızı yapabileceğiniz profesyonel aksesuarlara ihtiyacınız var demektir. Siz de evinizin konforunda hijyenik bir şekilde kendi ayak bakım ürünleri ile ayağınıza pedikür yapmak istiyorsanız Farmasi’yi tercih edebilirsiniz.

Farmasi %100 Türk markası olarak uygun fiyatlı ürünleri online ve güvenli bir şekilde alabileceğiniz bir markadır. Farmasi ayak bakım aksesuarların içerisinde dört dörtlük ayak bakımınızı yapabileceğiniz tüm ürünler bulunmaktadır. İste Farmasi ayak bakım aksesuarları;

Tek taraflı ayak törpüsü
Çift taraflı ayak törpüsü
Tırnak makası
Nemlendirici ayak bakım çorabı

4 ürünle profesyonel bir şekilde ayak bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz. İşte uygulamamız gereken adımlar;

  1.  Adım temizleme: ılık bir suyun içerisine bir miktar Dr Cevdet Tuna el ve ayak bakım Deniz tuzunu katı. 2 dakika karıştırın bacaklarınızı ve ayaklarınızı ovarak 5 dakikaya peeling uygulayın durulayın ve ölü derilerden kurtulun.
  2. Adım günlük nemlendirme: Ayaklarınızı nemlendirmek ve günlük bakımını yapmak için Dr Cevdet Tuna nemlendirici ayak kremi ile masaj yapın.
  3.  Adım yoğun nemlendirme: Özel olarak formüle edilmiş Dr Cevdet Tuna çatlak topuklar için yoğun bakım kremini topuk çatlaklarına için masaj yaparak uygulayınız.
  4.  Adım koruma: Kötü koku oluşumunu engellemek ve yumuşamış ayaklarınızı ferahlatmak için Dr Cevdet Tuna koku önleyici ayak bakım spreyini ihtiyaç duyduğunuz her an tekrarlayabilirsiniz.

Farmasi ayak bakım aksesuarların içerisindeki tırnak makası yardımı ile tırnaklarınızı da batık konuşmayacak şekilde keserek nemlendirici ayak bakım çorabı, krem ile bakımlı görünmesine yardımcı olabilirsiniz.

Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde Farmaskatalogu.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.