Farmasi Ürünleri İle Çılgın Festival Makyajı Nasıl Yapılır?

Bahar ve yaz ayları geldi. Festivaller, konserler, etkinlikler ve çeşitli eğlenceler birbiri ardına sıralanıyor. Hal böyle olunca içimizde cıvıl cıvıl, rengarenk makyaj yapma isteği uyanıyor. Farmasi ürünleri ile rengarenk, cıvıl cıvıl ve dinamik bir yaz makyajı yapmaya ne dersiniz? Gelin festival makyajını birlikte keşfedelim. Tamamen Farmasi ürünlerini kullanarak rengarenk bu makyaj ile festivalin en dikkat çekici kızı siz olacaksınız. İşte Farmasi ürünleri ile yapılan festival makyajı ve kullanılan tüm ürünlerin detayları, keyifli okumalar. 


Festival makyajı deyince akla rengarenk far uygulamaları, minik taş süslemeleri ve bolca aydınlatıcı geliyor. Farmasi’nin birbirinden güzel ürünleriyle festival makyajı yapmak hem çok pratik, hem de ekonomik. Farmasi %100 Türk markası olarak ürünlerin içerisinde zararlı kimyasallar bulundurmuyor, ürünlerini yüksek kaliteli şekilde üretiyor, fakat buna rağmen üretici dostu olarak uygun fiyatlara sizler ile buluşturuyor. Farmasi festival makyajında kullanılan ürünlere yakından göz atalım. 

Farmasi vfx pro primer
Gözeneklerinizin görünümünü hafifleten ve cilde kadifemsi bir his bırakan bazdır. Tüm cilt tipleri için uygundur. 

Farmasi stay matte fondöten 
Yazın sıcağından cildinizin kusmasını, makyajınızın bozulmasını ve yağlanmasını engelleyecek mükemmel bir fondötendir. Kadifemsi bir bitişe sahiptir, özellikle yağlandırmadığı için yaz boyu kullanılabilir.

Farmasi silky touch pudra 
Makyajı sabitlemek festival makyajında en önemli adımlardan biri. Tüm gün hoplayıp zıplayacağınızı, eğleneceğinizi ve terleyeceğinizi hesaba katarsak Farmasi silky touch pudra makyajınızı sabitleyerek kurtarıcınız olacaktır. 

Far bazı 
Farların renklerini daha iyi göstermesi ve farların pigmentasyonunun daha yüksek olması için Farmasi far bazını mutlaka göz makyajınızdan önce uygulayın. 

Farmasi blue moon krem far 
Farmasi’nin krem far seçeneklerinde en göz alıcı renklerden biri olan blue moon rengi özellikle festival makyajlarında canlı ve dinamik bir görünüm için tercih edilebilir. Bu derin mi derin gece mavisi tonunu mutlaka sizde deneyimleyin. 

Farmasi simli glitter eyeliner 
Farmasi’nin eyeliner seçeneklerinde gümüş grisi rengine sahip simli eyeliner Farmasi’nin en sevilen farlarından biri olan blue moon far ile birleşince ortaya böylesine renkli bir makyaj çıkıyor. 

Farmasi optimal style maskara 
Kirpiklerinizi dipten uca kavrayan, yukarı doğru taşıyan ve tüm gün kıvrık kirpikler ile dolaşmanıza yardımcı olan optimal style maskara takma kirpik kullanmadan da gösterişli kirpiklere sahip olmanızı sağlıyor.

Farmasi BB mat ruj 02 numara 
Bu ruj her festival makyajına, her makyaja yakışıyor. Dilerseniz krem allık gibi yanaklarınıza kullanın, dilerseniz dudaklarınıza. Böylesine renkli bir makyaja böylesine nude bir ruj yakışırdı. Festival kızı olmak için diğer önerilerimiz ise yüzünüzde kullanabileceğiniz minik taşlı, simli, pullu, detaylı aksesuarlar, çılgın saç modelleri ve hatta saç renginizi değiştirebileceğiniz saç spreyleri. İşte şimdi Festival makyajınız hazır. İyi eğlenceler. Farmasi ürünlerini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilir, ayrıca sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye ücretsiz üye olabilirsiniz.